| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| teren; teer, teert | ik | teer | teer (teerde) | teert |
| du | teerst | teerst (teerdest) | ||
| he/se/dat | teert | teer (teerde) | ||
| wi/ji/Se/se | teert (teren) | teren (teerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| teren; teer, teert | ik | teer | teer (teerde) | teert |
| du | teerst | teerst (teerdest) | ||
| he/se/dat | teert | teer (teerde) | ||
| wi/ji/Se/se | teert (teren) | teren (teerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| aborteren; aborteer, aborteert | ik | aborteer | aborteer (aborteerde) | aborteert |
| du | aborteerst | aborteerst (aborteerdest) | ||
| he/se/dat | aborteert | aborteer (aborteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | aborteert (aborteren) | aborteren (aborteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| agiteren; agiteer, agiteert | ik | agiteer | agiteer (agiteerde) | agiteert |
| du | agiteerst | agiteerst (agiteerdest) | ||
| he/se/dat | agiteert | agiteer (agiteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | agiteert (agiteren) | agiteren (agiteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| argumenteren; argumenteer, argumenteert | ik | argumenteer | argumenteer (argumenteerde) | argumenteert |
| du | argumenteerst | argumenteerst (argumenteerdest) | ||
| he/se/dat | argumenteert | argumenteer (argumenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | argumenteert (argumenteren) | argumenteren (argumenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| existeren; existeer, existeert | ik | existeer | existeer (existeerde) | existeert |
| du | existeerst | existeerst (existeerdest) | ||
| he/se/dat | existeert | existeer (existeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | existeert (existeren) | existeren (existeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| debatteren; debatteer, debatteert | ik | debatteer | debatteer (debatteerde) | debatteert |
| du | debatteerst | debatteerst (debatteerdest) | ||
| he/se/dat | debatteert | debatteer (debatteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | debatteert (debatteren) | debatteren (debatteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| deserteren; deserteer, deserteert | ik | deserteer | deserteer (deserteerde) | deserteert |
| du | deserteerst | deserteerst (deserteerdest) | ||
| he/se/dat | deserteert | deserteer (deserteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | deserteert (deserteren) | deserteren (deserteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| emeriteren; emeriteer, emeriteert | ik | emeriteer | emeriteer (emeriteerde) | emeriteert |
| du | emeriteerst | emeriteerst (emeriteerdest) | ||
| he/se/dat | emeriteert | emeriteer (emeriteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | emeriteert (emeriteren) | emeriteren (emeriteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| existeren; existeer, existeert | ik | existeer | existeer (existeerde) | existeert |
| du | existeerst | existeerst (existeerdest) | ||
| he/se/dat | existeert | existeer (existeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | existeert (existeren) | existeren (existeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hanteren; hanteer, hanteert | ik | hanteer | hanteer (hanteerde) | hanteert |
| du | hanteerst | hanteerst (hanteerdest) | ||
| he/se/dat | hanteert | hanteer (hanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | hanteert (hanteren) | hanteren (hanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hanteren; hanteer, hanteert | ik | hanteer | hanteer (hanteerde) | hanteert |
| du | hanteerst | hanteerst (hanteerdest) | ||
| he/se/dat | hanteert | hanteer (hanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | hanteert (hanteren) | hanteren (hanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hanteren; hanteer, hanteert | ik | hanteer | hanteer (hanteerde) | hanteert |
| du | hanteerst | hanteerst (hanteerdest) | ||
| he/se/dat | hanteert | hanteer (hanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | hanteert (hanteren) | hanteren (hanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| fleteren; fleteer, fleteert | ik | fleteer | fleteer (fleteerde) | fleteert |
| du | fleteerst | fleteerst (fleteerdest) | ||
| he/se/dat | fleteert | fleteer (fleteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | fleteert (fleteren) | fleteren (fleteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hospiteren; hospiteer, hospiteert | ik | hospiteer | hospiteer (hospiteerde) | hospiteert |
| du | hospiteerst | hospiteerst (hospiteerdest) | ||
| he/se/dat | hospiteert | hospiteer (hospiteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | hospiteert (hospiteren) | hospiteren (hospiteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| insisteren; insisteer, insisteert | ik | insisteer | insisteer (insisteerde) | insisteert |
| du | insisteerst | insisteerst (insisteerdest) | ||
| he/se/dat | insisteert | insisteer (insisteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | insisteert (insisteren) | insisteren (insisteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| lamenteren; lamenteer, lamenteert | ik | lamenteer | lamenteer (lamenteerde) | lamenteert |
| du | lamenteerst | lamenteerst (lamenteerdest) | ||
| he/se/dat | lamenteert | lamenteer (lamenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | lamenteert (lamenteren) | lamenteren (lamenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| koketteren; koketteer, koketteert | ik | koketteer | koketteer (koketteerde) | koketteert |
| du | koketteerst | koketteerst (koketteerdest) | ||
| he/se/dat | koketteert | koketteer (koketteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | koketteert (koketteren) | koketteren (koketteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| lamenteren; lamenteer, lamenteert | ik | lamenteer | lamenteer (lamenteerde) | lamenteert |
| du | lamenteerst | lamenteerst (lamenteerdest) | ||
| he/se/dat | lamenteert | lamenteer (lamenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | lamenteert (lamenteren) | lamenteren (lamenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| manifesteren; manifesteer, manifesteert | ik | manifesteer | manifesteer (manifesteerde) | manifesteert |
| du | manifesteerst | manifesteerst (manifesteerdest) | ||
| he/se/dat | manifesteert | manifesteer (manifesteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | manifesteert (manifesteren) | manifesteren (manifesteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| mediteren; mediteer, mediteert | ik | mediteer | mediteer (mediteerde) | mediteert |
| du | mediteerst | mediteerst (mediteerdest) | ||
| he/se/dat | mediteert | mediteer (mediteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | mediteert (mediteren) | mediteren (mediteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| muteren; muteer, muteert | ik | muteer | muteer (muteerde) | muteert |
| du | muteerst | muteerst (muteerdest) | ||
| he/se/dat | muteert | muteer (muteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | muteert (muteren) | muteren (muteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| präsenteren; präsenteer, präsenteert | ik | präsenteer | präsenteer (präsenteerde) | präsenteert |
| du | präsenteerst | präsenteerst (präsenteerdest) | ||
| he/se/dat | präsenteert | präsenteer (präsenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | präsenteert (präsenteren) | präsenteren (präsenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| protesteren; protesteer, protesteert | ik | protesteer | protesteer (protesteerde) | protesteert |
| du | protesteerst | protesteerst (protesteerdest) | ||
| he/se/dat | protesteert | protesteer (protesteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | protesteert (protesteren) | protesteren (protesteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| puberteren; puberteer, puberteert | ik | puberteer | puberteer (puberteerde) | puberteert |
| du | puberteerst | puberteerst (puberteerdest) | ||
| he/se/dat | puberteert | puberteer (puberteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | puberteert (puberteren) | puberteren (puberteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| quitteren; quitteer, quitteert | ik | quitteer | quitteer (quitteerde) | quitteert |
| du | quitteerst | quitteerst (quitteerdest) | ||
| he/se/dat | quitteert | quitteer (quitteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | quitteert (quitteren) | quitteren (quitteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| quieteren; quieteer, quieteert | ik | quieteer | quieteer (quieteerde) | quieteert |
| du | quieteerst | quieteerst (quieteerdest) | ||
| he/se/dat | quieteert | quieteer (quieteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | quieteert (quieteren) | quieteren (quieteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| reflekteren; reflekteer, reflekteert | ik | reflekteer | reflekteer (reflekteerde) | reflekteert |
| du | reflekteerst | reflekteerst (reflekteerdest) | ||
| he/se/dat | reflekteert | reflekteer (reflekteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | reflekteert (reflekteren) | reflekteren (reflekteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| roteren; roteer, roteert | ik | roteer | roteer (roteerde) | roteert |
| du | roteerst | roteerst (roteerdest) | ||
| he/se/dat | roteert | roteer (roteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | roteert (roteren) | roteren (roteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| saluteren; saluteer, saluteert | ik | saluteer | saluteer (saluteerde) | saluteert |
| du | saluteerst | saluteerst (saluteerdest) | ||
| he/se/dat | saluteert | saluteer (saluteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | saluteert (saluteren) | saluteren (saluteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| fleteren; fleteer, fleteert | ik | fleteer | fleteer (fleteerde) | fleteert |
| du | fleteerst | fleteerst (fleteerdest) | ||
| he/se/dat | fleteert | fleteer (fleteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | fleteert (fleteren) | fleteren (fleteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| takteren; takteer, takteert | ik | takteer | takteer (takteerde) | takteert |
| du | takteerst | takteerst (takteerdest) | ||
| he/se/dat | takteert | takteer (takteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | takteert (takteren) | takteren (takteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| vegeteren; vegeteer, vegeteert | ik | vegeteer | vegeteer (vegeteerde) | vegeteert |
| du | vegeteerst | vegeteerst (vegeteerdest) | ||
| he/se/dat | vegeteert | vegeteer (vegeteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | vegeteert (vegeteren) | vegeteren (vegeteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| reflekteren; reflekteer, reflekteert | ik | reflekteer | reflekteer (reflekteerde) | reflekteert |
| du | reflekteerst | reflekteerst (reflekteerdest) | ||
| he/se/dat | reflekteert | reflekteer (reflekteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | reflekteert (reflekteren) | reflekteren (reflekteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| deporteren; deporteer, deporteert | ik | deporteer | deporteer (deporteerde) | deporteert |
| du | deporteerst | deporteerst (deporteerdest) | ||
| he/se/dat | deporteert | deporteer (deporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | deporteert (deporteren) | deporteren (deporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| noteren; noteer, noteert | ik | noteer | noteer (noteerde) | noteert |
| du | noteerst | noteerst (noteerdest) | ||
| he/se/dat | noteert | noteer (noteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | noteert (noteren) | noteren (noteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hanteren; hanteer, hanteert | ik | hanteer | hanteer (hanteerde) | hanteert |
| du | hanteerst | hanteerst (hanteerdest) | ||
| he/se/dat | hanteert | hanteer (hanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | hanteert (hanteren) | hanteren (hanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hanteren; hanteer, hanteert | ik | hanteer | hanteer (hanteerde) | hanteert |
| du | hanteerst | hanteerst (hanteerdest) | ||
| he/se/dat | hanteert | hanteer (hanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | hanteert (hanteren) | hanteren (hanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| experimenteren; experimenteer, experimenteert | ik | experimenteer | experimenteer (experimenteerde) | experimenteert |
| du | experimenteerst | experimenteerst (experimenteerdest) | ||
| he/se/dat | experimenteert | experimenteer (experimenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | experimenteert (experimenteren) | experimenteren (experimenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| habiliteren; habiliteer, habiliteert | ik | habiliteer | habiliteer (habiliteerde) | habiliteert |
| du | habiliteerst | habiliteerst (habiliteerdest) | ||
| he/se/dat | habiliteert | habiliteer (habiliteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | habiliteert (habiliteren) | habiliteren (habiliteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| opteren; opteer, opteert | ik | opteer | opteer (opteerde) | opteert |
| du | opteerst | opteerst (opteerdest) | ||
| he/se/dat | opteert | opteer (opteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | opteert (opteren) | opteren (opteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| akkrediteren; akkrediteer, akkrediteert | ik | akkrediteer | akkrediteer (akkrediteerde) | akkrediteert |
| du | akkrediteerst | akkrediteerst (akkrediteerdest) | ||
| he/se/dat | akkrediteert | akkrediteer (akkrediteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | akkrediteert (akkrediteren) | akkrediteren (akkrediteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| punkteren; punkteer, punkteert | ik | punkteer | punkteer (punkteerde) | punkteert |
| du | punkteerst | punkteerst (punkteerdest) | ||
| he/se/dat | punkteert | punkteer (punkteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | punkteert (punkteren) | punkteren (punkteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| deporteren; deporteer, deporteert | ik | deporteer | deporteer (deporteerde) | deporteert |
| du | deporteerst | deporteerst (deporteerdest) | ||
| he/se/dat | deporteert | deporteer (deporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | deporteert (deporteren) | deporteren (deporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskrediteren; diskrediteer, diskrediteert | ik | diskrediteer | diskrediteer (diskrediteerde) | diskrediteert |
| du | diskrediteerst | diskrediteerst (diskrediteerdest) | ||
| he/se/dat | diskrediteert | diskrediteer (diskrediteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskrediteert (diskrediteren) | diskrediteren (diskrediteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| emeriteren; emeriteer, emeriteert | ik | emeriteer | emeriteer (emeriteerde) | emeriteert |
| du | emeriteerst | emeriteerst (emeriteerdest) | ||
| he/se/dat | emeriteert | emeriteer (emeriteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | emeriteert (emeriteren) | emeriteren (emeriteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| exkuteren; exkuteer, exkuteert | ik | exkuteer | exkuteer (exkuteerde) | exkuteert |
| du | exkuteerst | exkuteerst (exkuteerdest) | ||
| he/se/dat | exkuteert | exkuteer (exkuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | exkuteert (exkuteren) | exkuteren (exkuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| exkuteren; exkuteer, exkuteert | ik | exkuteer | exkuteer (exkuteerde) | exkuteert |
| du | exkuteerst | exkuteerst (exkuteerdest) | ||
| he/se/dat | exkuteert | exkuteer (exkuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | exkuteert (exkuteren) | exkuteren (exkuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| habiliteren; habiliteer, habiliteert | ik | habiliteer | habiliteer (habiliteerde) | habiliteert |
| du | habiliteerst | habiliteerst (habiliteerdest) | ||
| he/se/dat | habiliteert | habiliteer (habiliteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | habiliteert (habiliteren) | habiliteren (habiliteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| irriteren; irriteer, irriteert | ik | irriteer | irriteer (irriteerde) | irriteert |
| du | irriteerst | irriteerst (irriteerdest) | ||
| he/se/dat | irriteert | irriteer (irriteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | irriteert (irriteren) | irriteren (irriteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| eskorteren; eskorteer, eskorteert | ik | eskorteer | eskorteer (eskorteerde) | eskorteert |
| du | eskorteerst | eskorteerst (eskorteerdest) | ||
| he/se/dat | eskorteert | eskorteer (eskorteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | eskorteert (eskorteren) | eskorteren (eskorteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| komplimenteren; komplimenteer, komplimenteert | ik | komplimenteer | komplimenteer (komplimenteerde) | komplimenteert |
| du | komplimenteerst | komplimenteerst (komplimenteerdest) | ||
| he/se/dat | komplimenteert | komplimenteer (komplimenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | komplimenteert (komplimenteren) | komplimenteren (komplimenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kumplimenteren; kumplimenteer, kumplimenteert | ik | kumplimenteer | kumplimenteer (kumplimenteerde) | kumplimenteert |
| du | kumplimenteerst | kumplimenteerst (kumplimenteerdest) | ||
| he/se/dat | kumplimenteert | kumplimenteer (kumplimenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kumplimenteert (kumplimenteren) | kumplimenteren (kumplimenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kompromitteren; kompromitteer, kompromitteert | ik | kompromitteer | kompromitteer (kompromitteerde) | kompromitteert |
| du | kompromitteerst | kompromitteerst (kompromitteerdest) | ||
| he/se/dat | kompromitteert | kompromitteer (kompromitteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kompromitteert (kompromitteren) | kompromitteren (kompromitteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kompromitteren; kompromitteer, kompromitteert | ik | kompromitteer | kompromitteer (kompromitteerde) | kompromitteert |
| du | kompromitteerst | kompromitteerst (kompromitteerdest) | ||
| he/se/dat | kompromitteert | kompromitteer (kompromitteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kompromitteert (kompromitteren) | kompromitteren (kompromitteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| konsulteren; konsulteer, konsulteert | ik | konsulteer | konsulteer (konsulteerde) | konsulteert |
| du | konsulteerst | konsulteerst (konsulteerdest) | ||
| he/se/dat | konsulteert | konsulteer (konsulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | konsulteert (konsulteren) | konsulteren (konsulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kumpromitteren; kumpromitteer, kumpromitteert | ik | kumpromitteer | kumpromitteer (kumpromitteerde) | kumpromitteert |
| du | kumpromitteerst | kumpromitteerst (kumpromitteerdest) | ||
| he/se/dat | kumpromitteert | kumpromitteer (kumpromitteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kumpromitteert (kumpromitteren) | kumpromitteren (kumpromitteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kumpromitteren; kumpromitteer, kumpromitteert | ik | kumpromitteer | kumpromitteer (kumpromitteerde) | kumpromitteert |
| du | kumpromitteerst | kumpromitteerst (kumpromitteerdest) | ||
| he/se/dat | kumpromitteert | kumpromitteer (kumpromitteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kumpromitteert (kumpromitteren) | kumpromitteren (kumpromitteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kunsulteren; kunsulteer, kunsulteert | ik | kunsulteer | kunsulteer (kunsulteerde) | kunsulteert |
| du | kunsulteerst | kunsulteerst (kunsulteerdest) | ||
| he/se/dat | kunsulteert | kunsulteer (kunsulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kunsulteert (kunsulteren) | kunsulteren (kunsulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| malträteren; malträteer, malträteert | ik | malträteer | malträteer (malträteerde) | malträteert |
| du | malträteerst | malträteerst (malträteerdest) | ||
| he/se/dat | malträteert | malträteer (malträteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | malträteert (malträteren) | malträteren (malträteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| malträteren; malträteer, malträteert | ik | malträteer | malträteer (malträteerde) | malträteert |
| du | malträteerst | malträteerst (malträteerdest) | ||
| he/se/dat | malträteert | malträteer (malträteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | malträteert (malträteren) | malträteren (malträteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| malträteren; malträteer, malträteert | ik | malträteer | malträteer (malträteerde) | malträteert |
| du | malträteerst | malträteerst (malträteerdest) | ||
| he/se/dat | malträteert | malträteer (malträteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | malträteert (malträteren) | malträteren (malträteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| malträteren; malträteer, malträteert | ik | malträteer | malträteer (malträteerde) | malträteert |
| du | malträteerst | malträteerst (malträteerdest) | ||
| he/se/dat | malträteert | malträteer (malträteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | malträteert (malträteren) | malträteren (malträteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| konfronteren; konfronteer, konfronteert | ik | konfronteer | konfronteer (konfronteerde) | konfronteert |
| du | konfronteerst | konfronteerst (konfronteerdest) | ||
| he/se/dat | konfronteert | konfronteer (konfronteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | konfronteert (konfronteren) | konfronteren (konfronteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kunfronteren; kunfronteer, kunfronteert | ik | kunfronteer | kunfronteer (kunfronteerde) | kunfronteert |
| du | kunfronteerst | kunfronteerst (kunfronteerdest) | ||
| he/se/dat | kunfronteert | kunfronteer (kunfronteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kunfronteert (kunfronteren) | kunfronteren (kunfronteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| porträteren; porträteer, porträteert | ik | porträteer | porträteer (porträteerde) | porträteert |
| du | porträteerst | porträteerst (porträteerdest) | ||
| he/se/dat | porträteert | porträteer (porträteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | porträteert (porträteren) | porträteren (porträteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| habiliteren; habiliteer, habiliteert | ik | habiliteer | habiliteer (habiliteerde) | habiliteert |
| du | habiliteerst | habiliteerst (habiliteerdest) | ||
| he/se/dat | habiliteert | habiliteer (habiliteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | habiliteert (habiliteren) | habiliteren (habiliteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| respekteren; respekteer, respekteert | ik | respekteer | respekteer (respekteerde) | respekteert |
| du | respekteerst | respekteerst (respekteerdest) | ||
| he/se/dat | respekteert | respekteer (respekteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | respekteert (respekteren) | respekteren (respekteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| komplimenteren; komplimenteer, komplimenteert | ik | komplimenteer | komplimenteer (komplimenteerde) | komplimenteert |
| du | komplimenteerst | komplimenteerst (komplimenteerdest) | ||
| he/se/dat | komplimenteert | komplimenteer (komplimenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | komplimenteert (komplimenteren) | komplimenteren (komplimenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kumplimenteren; kumplimenteer, kumplimenteert | ik | kumplimenteer | kumplimenteer (kumplimenteerde) | kumplimenteert |
| du | kumplimenteerst | kumplimenteerst (kumplimenteerdest) | ||
| he/se/dat | kumplimenteert | kumplimenteer (kumplimenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kumplimenteert (kumplimenteren) | kumplimenteren (kumplimenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| quarteren; quarteer, quarteert | ik | quarteer | quarteer (quarteerde) | quarteert |
| du | quarteerst | quarteerst (quarteerdest) | ||
| he/se/dat | quarteert | quarteer (quarteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | quarteert (quarteren) | quarteren (quarteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| quarteren; quarteer, quarteert | ik | quarteer | quarteer (quarteerde) | quarteert |
| du | quarteerst | quarteerst (quarteerdest) | ||
| he/se/dat | quarteert | quarteer (quarteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | quarteert (quarteren) | quarteren (quarteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transplanteren; transplanteer, transplanteert | ik | transplanteer | transplanteer (transplanteerde) | transplanteert |
| du | transplanteerst | transplanteerst (transplanteerdest) | ||
| he/se/dat | transplanteert | transplanteer (transplanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transplanteert (transplanteren) | transplanteren (transplanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ziteren; ziteer, ziteert | ik | ziteer | ziteer (ziteerde) | ziteert |
| du | ziteerst | ziteerst (ziteerdest) | ||
| he/se/dat | ziteert | ziteer (ziteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ziteert (ziteren) | ziteren (ziteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| voteren; voteer, voteert | ik | voteer | voteer (voteerde) | voteert |
| du | voteerst | voteerst (voteerdest) | ||
| he/se/dat | voteert | voteer (voteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | voteert (voteren) | voteren (voteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| voteren; voteer, voteert | ik | voteer | voteer (voteerde) | voteert |
| du | voteerst | voteerst (voteerdest) | ||
| he/se/dat | voteert | voteer (voteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | voteert (voteren) | voteren (voteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| opteren; opteer, opteert | ik | opteer | opteer (opteerde) | opteert |
| du | opteerst | opteerst (opteerdest) | ||
| he/se/dat | opteert | opteer (opteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | opteert (opteren) | opteren (opteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| gasteren; gasteer, gasteert | ik | gasteer | gasteer (gasteerde) | gasteert |
| du | gasteerst | gasteerst (gasteerdest) | ||
| he/se/dat | gasteert | gasteer (gasteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | gasteert (gasteren) | gasteren (gasteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| habiliteren; habiliteer, habiliteert | ik | habiliteer | habiliteer (habiliteerde) | habiliteert |
| du | habiliteerst | habiliteerst (habiliteerdest) | ||
| he/se/dat | habiliteert | habiliteer (habiliteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | habiliteert (habiliteren) | habiliteren (habiliteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hanteren; hanteer, hanteert | ik | hanteer | hanteer (hanteerde) | hanteert |
| du | hanteerst | hanteerst (hanteerdest) | ||
| he/se/dat | hanteert | hanteer (hanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | hanteert (hanteren) | hanteren (hanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| pakteren; pakteer, pakteert | ik | pakteer | pakteer (pakteerde) | pakteert |
| du | pakteerst | pakteerst (pakteerdest) | ||
| he/se/dat | pakteert | pakteer (pakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | pakteert (pakteren) | pakteren (pakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| lamenteren; lamenteer, lamenteert | ik | lamenteer | lamenteer (lamenteerde) | lamenteert |
| du | lamenteerst | lamenteerst (lamenteerdest) | ||
| he/se/dat | lamenteert | lamenteer (lamenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | lamenteert (lamenteren) | lamenteren (lamenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| insisteren; insisteer, insisteert | ik | insisteer | insisteer (insisteerde) | insisteert |
| du | insisteerst | insisteerst (insisteerdest) | ||
| he/se/dat | insisteert | insisteer (insisteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | insisteert (insisteren) | insisteren (insisteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| insisteren; insisteer, insisteert | ik | insisteer | insisteer (insisteerde) | insisteert |
| du | insisteerst | insisteerst (insisteerdest) | ||
| he/se/dat | insisteert | insisteer (insisteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | insisteert (insisteren) | insisteren (insisteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| orienteren; orienteer, orienteert | ik | orienteer | orienteer (orienteerde) | orienteert |
| du | orienteerst | orienteerst (orienteerdest) | ||
| he/se/dat | orienteert | orienteer (orienteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | orienteert (orienteren) | orienteren (orienteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| orienteren; orienteer, orienteert | ik | orienteer | orienteer (orienteerde) | orienteert |
| du | orienteerst | orienteerst (orienteerdest) | ||
| he/se/dat | orienteert | orienteer (orienteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | orienteert (orienteren) | orienteren (orienteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| habiliteren; habiliteer, habiliteert | ik | habiliteer | habiliteer (habiliteerde) | habiliteert |
| du | habiliteerst | habiliteerst (habiliteerdest) | ||
| he/se/dat | habiliteert | habiliteer (habiliteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | habiliteert (habiliteren) | habiliteren (habiliteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| orienteren; orienteer, orienteert | ik | orienteer | orienteer (orienteerde) | orienteert |
| du | orienteerst | orienteerst (orienteerdest) | ||
| he/se/dat | orienteert | orienteer (orienteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | orienteert (orienteren) | orienteren (orienteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| präsenteren; präsenteer, präsenteert | ik | präsenteer | präsenteer (präsenteerde) | präsenteert |
| du | präsenteerst | präsenteerst (präsenteerdest) | ||
| he/se/dat | präsenteert | präsenteer (präsenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | präsenteert (präsenteren) | präsenteren (präsenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| renteren; renteer, renteert | ik | renteer | renteer (renteerde) | renteert |
| du | renteerst | renteerst (renteerdest) | ||
| he/se/dat | renteert | renteer (renteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | renteert (renteren) | renteren (renteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| renteren; renteer, renteert | ik | renteer | renteer (renteerde) | renteert |
| du | renteerst | renteerst (renteerdest) | ||
| he/se/dat | renteert | renteer (renteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | renteert (renteren) | renteren (renteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| renteren; renteer, renteert | ik | renteer | renteer (renteerde) | renteert |
| du | renteerst | renteerst (renteerdest) | ||
| he/se/dat | renteert | renteer (renteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | renteert (renteren) | renteren (renteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| renteren; renteer, renteert | ik | renteer | renteer (renteerde) | renteert |
| du | renteerst | renteerst (renteerdest) | ||
| he/se/dat | renteert | renteer (renteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | renteert (renteren) | renteren (renteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| rekruteren; rekruteer, rekruteert | ik | rekruteer | rekruteer (rekruteerde) | rekruteert |
| du | rekruteerst | rekruteerst (rekruteerdest) | ||
| he/se/dat | rekruteert | rekruteer (rekruteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | rekruteert (rekruteren) | rekruteren (rekruteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verlusteren; verlusteer, verlusteert | ik | verlusteer | verlusteer (verlusteerde) | verlusteert |
| du | verlusteerst | verlusteerst (verlusteerdest) | ||
| he/se/dat | verlusteert | verlusteer (verlusteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | verlusteert (verlusteren) | verlusteren (verlusteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verlusteren; verlusteer, verlusteert | ik | verlusteer | verlusteer (verlusteerde) | verlusteert |
| du | verlusteerst | verlusteerst (verlusteerdest) | ||
| he/se/dat | verlusteert | verlusteer (verlusteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | verlusteert (verlusteren) | verlusteren (verlusteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verlusteren; verlusteer, verlusteert | ik | verlusteer | verlusteer (verlusteerde) | verlusteert |
| du | verlusteerst | verlusteerst (verlusteerdest) | ||
| he/se/dat | verlusteert | verlusteer (verlusteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | verlusteert (verlusteren) | verlusteren (verlusteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verlusteren; verlusteer, verlusteert | ik | verlusteer | verlusteer (verlusteerde) | verlusteert |
| du | verlusteerst | verlusteerst (verlusteerdest) | ||
| he/se/dat | verlusteert | verlusteer (verlusteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | verlusteert (verlusteren) | verlusteren (verlusteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verlusteren; verlusteer, verlusteert | ik | verlusteer | verlusteer (verlusteerde) | verlusteert |
| du | verlusteerst | verlusteerst (verlusteerdest) | ||
| he/se/dat | verlusteert | verlusteer (verlusteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | verlusteert (verlusteren) | verlusteren (verlusteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| konverteren; konverteer, konverteert | ik | konverteer | konverteer (konverteerde) | konverteert |
| du | konverteerst | konverteerst (konverteerdest) | ||
| he/se/dat | konverteert | konverteer (konverteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | konverteert (konverteren) | konverteren (konverteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kunverteren; kunverteer, kunverteert | ik | kunverteer | kunverteer (kunverteerde) | kunverteert |
| du | kunverteerst | kunverteerst (kunverteerdest) | ||
| he/se/dat | kunverteert | kunverteer (kunverteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kunverteert (kunverteren) | kunverteren (kunverteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| roteren; roteer, roteert | ik | roteer | roteer (roteerde) | roteert |
| du | roteerst | roteerst (roteerdest) | ||
| he/se/dat | roteert | roteer (roteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | roteert (roteren) | roteren (roteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| resulteren; resulteer, resulteert | ik | resulteer | resulteer (resulteerde) | resulteert |
| du | resulteerst | resulteerst (resulteerdest) | ||
| he/se/dat | resulteert | resulteer (resulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | resulteert (resulteren) | resulteren (resulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| profiteren; profiteer, profiteert | ik | profiteer | profiteer (profiteerde) | profiteert |
| du | profiteerst | profiteerst (profiteerdest) | ||
| he/se/dat | profiteert | profiteer (profiteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | profiteert (profiteren) | profiteren (profiteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| monteren; monteer, monteert | ik | monteer | monteer (monteerde) | monteert |
| du | monteerst | monteerst (monteerdest) | ||
| he/se/dat | monteert | monteer (monteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | monteert (monteren) | monteren (monteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| justeren; justeer, justeert | ik | justeer | justeer (justeerde) | justeert |
| du | justeerst | justeerst (justeerdest) | ||
| he/se/dat | justeert | justeer (justeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | justeert (justeren) | justeren (justeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| monteren; monteer, monteert | ik | monteer | monteer (monteerde) | monteert |
| du | monteerst | monteerst (monteerdest) | ||
| he/se/dat | monteert | monteer (monteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | monteert (monteren) | monteren (monteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| monteren; monteer, monteert | ik | monteer | monteer (monteerde) | monteert |
| du | monteerst | monteerst (monteerdest) | ||
| he/se/dat | monteert | monteer (monteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | monteert (monteren) | monteren (monteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| amputeren; amputeer, amputeert | ik | amputeer | amputeer (amputeerde) | amputeert |
| du | amputeerst | amputeerst (amputeerdest) | ||
| he/se/dat | amputeert | amputeer (amputeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | amputeert (amputeren) | amputeren (amputeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| monteren; monteer, monteert | ik | monteer | monteer (monteerde) | monteert |
| du | monteerst | monteerst (monteerdest) | ||
| he/se/dat | monteert | monteer (monteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | monteert (monteren) | monteren (monteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| annekteren; annekteer, annekteert | ik | annekteer | annekteer (annekteerde) | annekteert |
| du | annekteerst | annekteerst (annekteerdest) | ||
| he/se/dat | annekteert | annekteer (annekteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | annekteert (annekteren) | annekteren (annekteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| apporteren; apporteer, apporteert | ik | apporteer | apporteer (apporteerde) | apporteert |
| du | apporteerst | apporteerst (apporteerdest) | ||
| he/se/dat | apporteert | apporteer (apporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | apporteert (apporteren) | apporteren (apporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| interpreteren; interpreteer, interpreteert | ik | interpreteer | interpreteer (interpreteerde) | interpreteert |
| du | interpreteerst | interpreteerst (interpreteerdest) | ||
| he/se/dat | interpreteert | interpreteer (interpreteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | interpreteert (interpreteren) | interpreteren (interpreteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| asphalteren; asphalteer, asphalteert | ik | asphalteer | asphalteer (asphalteerde) | asphalteert |
| du | asphalteerst | asphalteerst (asphalteerdest) | ||
| he/se/dat | asphalteert | asphalteer (asphalteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | asphalteert (asphalteren) | asphalteren (asphalteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| attesteren; attesteer, attesteert | ik | attesteer | attesteer (attesteerde) | attesteert |
| du | attesteerst | attesteerst (attesteerdest) | ||
| he/se/dat | attesteert | attesteer (attesteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | attesteert (attesteren) | attesteren (attesteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| boykotteren; boykotteer, boykotteert | ik | boykotteer | boykotteer (boykotteerde) | boykotteert |
| du | boykotteerst | boykotteerst (boykotteerdest) | ||
| he/se/dat | boykotteert | boykotteer (boykotteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | boykotteert (boykotteren) | boykotteren (boykotteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| budgeteren; budgeteer, budgeteert | ik | budgeteer | budgeteer (budgeteerde) | budgeteert |
| du | budgeteerst | budgeteerst (budgeteerdest) | ||
| he/se/dat | budgeteert | budgeteer (budgeteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | budgeteert (budgeteren) | budgeteren (budgeteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dementeren; dementeer, dementeert | ik | dementeer | dementeer (dementeerde) | dementeert |
| du | dementeerst | dementeerst (dementeerdest) | ||
| he/se/dat | dementeert | dementeer (dementeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | dementeert (dementeren) | dementeren (dementeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| monteren; monteer, monteert | ik | monteer | monteer (monteerde) | monteert |
| du | monteerst | monteerst (monteerdest) | ||
| he/se/dat | monteert | monteer (monteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | monteert (monteren) | monteren (monteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| monteren; monteer, monteert | ik | monteer | monteer (monteerde) | monteert |
| du | monteerst | monteerst (monteerdest) | ||
| he/se/dat | monteert | monteer (monteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | monteert (monteren) | monteren (monteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dikteren; dikteer, dikteert | ik | dikteer | dikteer (dikteerde) | dikteert |
| du | dikteerst | dikteerst (dikteerdest) | ||
| he/se/dat | dikteert | dikteer (dikteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | dikteert (dikteren) | dikteren (dikteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| doteren; doteer, doteert | ik | doteer | doteer (doteerde) | doteert |
| du | doteerst | doteerst (doteerdest) | ||
| he/se/dat | doteert | doteer (doteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | doteert (doteren) | doteren (doteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| editeren; editeer, editeert | ik | editeer | editeer (editeerde) | editeert |
| du | editeerst | editeerst (editeerdest) | ||
| he/se/dat | editeert | editeer (editeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | editeert (editeren) | editeren (editeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| akzepteren; akzepteer, akzepteert | ik | akzepteer | akzepteer (akzepteerde) | akzepteert |
| du | akzepteerst | akzepteerst (akzepteerdest) | ||
| he/se/dat | akzepteert | akzepteer (akzepteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | akzepteert (akzepteren) | akzepteren (akzepteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| eskorteren; eskorteer, eskorteert | ik | eskorteer | eskorteer (eskorteerde) | eskorteert |
| du | eskorteerst | eskorteerst (eskorteerdest) | ||
| he/se/dat | eskorteert | eskorteer (eskorteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | eskorteert (eskorteren) | eskorteren (eskorteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| imiteren; imiteer, imiteert | ik | imiteer | imiteer (imiteerde) | imiteert |
| du | imiteerst | imiteerst (imiteerdest) | ||
| he/se/dat | imiteert | imiteer (imiteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | imiteert (imiteren) | imiteren (imiteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| präsenteren; präsenteer, präsenteert | ik | präsenteer | präsenteer (präsenteerde) | präsenteert |
| du | präsenteerst | präsenteerst (präsenteerdest) | ||
| he/se/dat | präsenteert | präsenteer (präsenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | präsenteert (präsenteren) | präsenteren (präsenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| respekteren; respekteer, respekteert | ik | respekteer | respekteer (respekteerde) | respekteert |
| du | respekteerst | respekteerst (respekteerdest) | ||
| he/se/dat | respekteert | respekteer (respekteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | respekteert (respekteren) | respekteren (respekteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| posteren; posteer, posteert | ik | posteer | posteer (posteerde) | posteert |
| du | posteerst | posteerst (posteerdest) | ||
| he/se/dat | posteert | posteer (posteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | posteert (posteren) | posteren (posteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trakteren; trakteer, trakteert | ik | trakteer | trakteer (trakteerde) | trakteert |
| du | trakteerst | trakteerst (trakteerdest) | ||
| he/se/dat | trakteert | trakteer (trakteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | trakteert (trakteren) | trakteren (trakteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| monteren; monteer, monteert | ik | monteer | monteer (monteerde) | monteert |
| du | monteerst | monteerst (monteerdest) | ||
| he/se/dat | monteert | monteer (monteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | monteert (monteren) | monteren (monteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| etiketteren; etiketteer, etiketteert | ik | etiketteer | etiketteer (etiketteerde) | etiketteert |
| du | etiketteerst | etiketteerst (etiketteerdest) | ||
| he/se/dat | etiketteert | etiketteer (etiketteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | etiketteert (etiketteren) | etiketteren (etiketteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| exkuteren; exkuteer, exkuteert | ik | exkuteer | exkuteer (exkuteerde) | exkuteert |
| du | exkuteerst | exkuteerst (exkuteerdest) | ||
| he/se/dat | exkuteert | exkuteer (exkuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | exkuteert (exkuteren) | exkuteren (exkuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| exporteren; exporteer, exporteert | ik | exporteer | exporteer (exporteerde) | exporteert |
| du | exporteerst | exporteerst (exporteerdest) | ||
| he/se/dat | exporteert | exporteer (exporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | exporteert (exporteren) | exporteren (exporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| exporteren; exporteer, exporteert | ik | exporteer | exporteer (exporteerde) | exporteert |
| du | exporteerst | exporteerst (exporteerdest) | ||
| he/se/dat | exporteert | exporteer (exporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | exporteert (exporteren) | exporteren (exporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| fermenteren; fermenteer, fermenteert | ik | fermenteer | fermenteer (fermenteerde) | fermenteert |
| du | fermenteerst | fermenteerst (fermenteerdest) | ||
| he/se/dat | fermenteert | fermenteer (fermenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | fermenteert (fermenteren) | fermenteren (fermenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| fileteren; fileteer, fileteert | ik | fileteer | fileteer (fileteerde) | fileteert |
| du | fileteerst | fileteerst (fileteerdest) | ||
| he/se/dat | fileteert | fileteer (fileteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | fileteert (fileteren) | fileteren (fileteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formateren; formateer, formateert | ik | formateer | formateer (formateerde) | formateert |
| du | formateerst | formateerst (formateerdest) | ||
| he/se/dat | formateert | formateer (formateerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formateert (formateren) | formateren (formateerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| frequenteren; frequenteer, frequenteert | ik | frequenteer | frequenteer (frequenteerde) | frequenteert |
| du | frequenteerst | frequenteerst (frequenteerdest) | ||
| he/se/dat | frequenteert | frequenteer (frequenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | frequenteert (frequenteren) | frequenteren (frequenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| fritteren; fritteer, fritteert | ik | fritteer | fritteer (fritteerde) | fritteert |
| du | fritteerst | fritteerst (fritteerdest) | ||
| he/se/dat | fritteert | fritteer (fritteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | fritteert (fritteren) | fritteren (fritteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| garanteren; garanteer, garanteert | ik | garanteer | garanteer (garanteerde) | garanteert |
| du | garanteerst | garanteerst (garanteerdest) | ||
| he/se/dat | garanteert | garanteer (garanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | garanteert (garanteren) | garanteren (garanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| garanteren; garanteer, garanteert | ik | garanteer | garanteer (garanteerde) | garanteert |
| du | garanteerst | garanteerst (garanteerdest) | ||
| he/se/dat | garanteert | garanteer (garanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | garanteert (garanteren) | garanteren (garanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hanteren; hanteer, hanteert | ik | hanteer | hanteer (hanteerde) | hanteert |
| du | hanteerst | hanteerst (hanteerdest) | ||
| he/se/dat | hanteert | hanteer (hanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | hanteert (hanteren) | hanteren (hanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hanteren; hanteer, hanteert | ik | hanteer | hanteer (hanteerde) | hanteert |
| du | hanteerst | hanteerst (hanteerdest) | ||
| he/se/dat | hanteert | hanteer (hanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | hanteert (hanteren) | hanteren (hanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| implanteren; implanteer, implanteert | ik | implanteer | implanteer (implanteerde) | implanteert |
| du | implanteerst | implanteerst (implanteerdest) | ||
| he/se/dat | implanteert | implanteer (implanteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | implanteert (implanteren) | implanteren (implanteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| implementeren; implementeer, implementeert | ik | implementeer | implementeer (implementeerde) | implementeert |
| du | implementeerst | implementeerst (implementeerdest) | ||
| he/se/dat | implementeert | implementeer (implementeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | implementeert (implementeren) | implementeren (implementeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| implementeren; implementeer, implementeert | ik | implementeer | implementeer (implementeerde) | implementeert |
| du | implementeerst | implementeerst (implementeerdest) | ||
| he/se/dat | implementeert | implementeer (implementeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | implementeert (implementeren) | implementeren (implementeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| implementeren; implementeer, implementeert | ik | implementeer | implementeer (implementeerde) | implementeert |
| du | implementeerst | implementeerst (implementeerdest) | ||
| he/se/dat | implementeert | implementeer (implementeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | implementeert (implementeren) | implementeren (implementeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| implementeren; implementeer, implementeert | ik | implementeer | implementeer (implementeerde) | implementeert |
| du | implementeerst | implementeerst (implementeerdest) | ||
| he/se/dat | implementeert | implementeer (implementeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | implementeert (implementeren) | implementeren (implementeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| importeren; importeer, importeert | ik | importeer | importeer (importeerde) | importeert |
| du | importeerst | importeerst (importeerdest) | ||
| he/se/dat | importeert | importeer (importeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | importeert (importeren) | importeren (importeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| investeren; investeer, investeert | ik | investeer | investeer (investeerde) | investeert |
| du | investeerst | investeerst (investeerdest) | ||
| he/se/dat | investeert | investeer (investeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | investeert (investeren) | investeren (investeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| monteren; monteer, monteert | ik | monteer | monteer (monteerde) | monteert |
| du | monteerst | monteerst (monteerdest) | ||
| he/se/dat | monteert | monteer (monteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | monteert (monteren) | monteren (monteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sorteren; sorteer, sorteert | ik | sorteer | sorteer (sorteerde) | sorteert |
| du | sorteerst | sorteerst (sorteerdest) | ||
| he/se/dat | sorteert | sorteer (sorteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | sorteert (sorteren) | sorteren (sorteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| interpreteren; interpreteer, interpreteert | ik | interpreteer | interpreteer (interpreteerde) | interpreteert |
| du | interpreteerst | interpreteerst (interpreteerdest) | ||
| he/se/dat | interpreteert | interpreteer (interpreteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | interpreteert (interpreteren) | interpreteren (interpreteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| investeren; investeer, investeert | ik | investeer | investeer (investeerde) | investeert |
| du | investeerst | investeerst (investeerdest) | ||
| he/se/dat | investeert | investeer (investeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | investeert (investeren) | investeren (investeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| zementeren; zementeer, zementeert | ik | zementeer | zementeer (zementeerde) | zementeert |
| du | zementeerst | zementeerst (zementeerdest) | ||
| he/se/dat | zementeert | zementeer (zementeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | zementeert (zementeren) | zementeren (zementeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| justeren; justeer, justeert | ik | justeer | justeer (justeerde) | justeert |
| du | justeerst | justeerst (justeerdest) | ||
| he/se/dat | justeert | justeer (justeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | justeert (justeren) | justeren (justeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kolporteren; kolporteer, kolporteert | ik | kolporteer | kolporteer (kolporteerde) | kolporteert |
| du | kolporteerst | kolporteerst (kolporteerdest) | ||
| he/se/dat | kolporteert | kolporteer (kolporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kolporteert (kolporteren) | kolporteren (kolporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kommenteren; kommenteer, kommenteert | ik | kommenteer | kommenteer (kommenteerde) | kommenteert |
| du | kommenteerst | kommenteerst (kommenteerdest) | ||
| he/se/dat | kommenteert | kommenteer (kommenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kommenteert (kommenteren) | kommenteren (kommenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kompletteren; kompletteer, kompletteert | ik | kompletteer | kompletteer (kompletteerde) | kompletteert |
| du | kompletteerst | kompletteerst (kompletteerdest) | ||
| he/se/dat | kompletteert | kompletteer (kompletteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kompletteert (kompletteren) | kompletteren (kompletteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| komposteren; komposteer, komposteert | ik | komposteer | komposteer (komposteerde) | komposteert |
| du | komposteerst | komposteerst (komposteerdest) | ||
| he/se/dat | komposteert | komposteer (komposteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | komposteert (komposteren) | komposteren (komposteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kontingenteren; kontingenteer, kontingenteert | ik | kontingenteer | kontingenteer (kontingenteerde) | kontingenteert |
| du | kontingenteerst | kontingenteerst (kontingenteerdest) | ||
| he/se/dat | kontingenteert | kontingenteer (kontingenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kontingenteert (kontingenteren) | kontingenteren (kontingenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| konverteren; konverteer, konverteert | ik | konverteer | konverteer (konverteerde) | konverteert |
| du | konverteerst | konverteerst (konverteerdest) | ||
| he/se/dat | konverteert | konverteer (konverteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | konverteert (konverteren) | konverteren (konverteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kulporteren; kulporteer, kulporteert | ik | kulporteer | kulporteer (kulporteerde) | kulporteert |
| du | kulporteerst | kulporteerst (kulporteerdest) | ||
| he/se/dat | kulporteert | kulporteer (kulporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kulporteert (kulporteren) | kulporteren (kulporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kummenteren; kummenteer, kummenteert | ik | kummenteer | kummenteer (kummenteerde) | kummenteert |
| du | kummenteerst | kummenteerst (kummenteerdest) | ||
| he/se/dat | kummenteert | kummenteer (kummenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kummenteert (kummenteren) | kummenteren (kummenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kumpletteren; kumpletteer, kumpletteert | ik | kumpletteer | kumpletteer (kumpletteerde) | kumpletteert |
| du | kumpletteerst | kumpletteerst (kumpletteerdest) | ||
| he/se/dat | kumpletteert | kumpletteer (kumpletteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kumpletteert (kumpletteren) | kumpletteren (kumpletteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kumposteren; kumposteer, kumposteert | ik | kumposteer | kumposteer (kumposteerde) | kumposteert |
| du | kumposteerst | kumposteerst (kumposteerdest) | ||
| he/se/dat | kumposteert | kumposteer (kumposteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kumposteert (kumposteren) | kumposteren (kumposteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kuntingenteren; kuntingenteer, kuntingenteert | ik | kuntingenteer | kuntingenteer (kuntingenteerde) | kuntingenteert |
| du | kuntingenteerst | kuntingenteerst (kuntingenteerdest) | ||
| he/se/dat | kuntingenteert | kuntingenteer (kuntingenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kuntingenteert (kuntingenteren) | kuntingenteren (kuntingenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kunverteren; kunverteer, kunverteert | ik | kunverteer | kunverteer (kunverteerde) | kunverteert |
| du | kunverteerst | kunverteerst (kunverteerdest) | ||
| he/se/dat | kunverteert | kunverteer (kunverteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kunverteert (kunverteren) | kunverteren (kunverteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kuverteren; kuverteer, kuverteert | ik | kuverteer | kuverteer (kuverteerde) | kuverteert |
| du | kuverteerst | kuverteerst (kuverteerdest) | ||
| he/se/dat | kuverteert | kuverteer (kuverteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kuverteert (kuverteren) | kuverteren (kuverteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| limiteren; limiteer, limiteert | ik | limiteer | limiteer (limiteerde) | limiteert |
| du | limiteerst | limiteerst (limiteerdest) | ||
| he/se/dat | limiteert | limiteer (limiteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | limiteert (limiteren) | limiteren (limiteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| matteren; matteer, matteert | ik | matteer | matteer (matteerde) | matteert |
| du | matteerst | matteerst (matteerdest) | ||
| he/se/dat | matteert | matteer (matteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | matteert (matteren) | matteren (matteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| konnoteren; konnoteer, konnoteert | ik | konnoteer | konnoteer (konnoteerde) | konnoteert |
| du | konnoteerst | konnoteerst (konnoteerdest) | ||
| he/se/dat | konnoteert | konnoteer (konnoteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | konnoteert (konnoteren) | konnoteren (konnoteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| monteren; monteer, monteert | ik | monteer | monteer (monteerde) | monteert |
| du | monteerst | monteerst (monteerdest) | ||
| he/se/dat | monteert | monteer (monteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | monteert (monteren) | monteren (monteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dateren; dateer, dateert | ik | dateer | dateer (dateerde) | dateert |
| du | dateerst | dateerst (dateerdest) | ||
| he/se/dat | dateert | dateer (dateerde) | ||
| wi/ji/Se/se | dateert (dateren) | dateren (dateerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| justeren; justeer, justeert | ik | justeer | justeer (justeerde) | justeert |
| du | justeerst | justeerst (justeerdest) | ||
| he/se/dat | justeert | justeer (justeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | justeert (justeren) | justeren (justeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| noteren; noteer, noteert | ik | noteer | noteer (noteerde) | noteert |
| du | noteerst | noteerst (noteerdest) | ||
| he/se/dat | noteert | noteer (noteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | noteert (noteren) | noteren (noteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| noteren; noteer, noteert | ik | noteer | noteer (noteerde) | noteert |
| du | noteerst | noteerst (noteerdest) | ||
| he/se/dat | noteert | noteer (noteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | noteert (noteren) | noteren (noteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| noteren; noteer, noteert | ik | noteer | noteer (noteerde) | noteert |
| du | noteerst | noteerst (noteerdest) | ||
| he/se/dat | noteert | noteer (noteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | noteert (noteren) | noteren (noteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| patenteren; patenteer, patenteert | ik | patenteer | patenteer (patenteerde) | patenteert |
| du | patenteerst | patenteerst (patenteerdest) | ||
| he/se/dat | patenteert | patenteer (patenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | patenteert (patenteren) | patenteren (patenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| präsenteren; präsenteer, präsenteert | ik | präsenteer | präsenteer (präsenteerde) | präsenteert |
| du | präsenteerst | präsenteerst (präsenteerdest) | ||
| he/se/dat | präsenteert | präsenteer (präsenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | präsenteert (präsenteren) | präsenteren (präsenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| präsenteren; präsenteer, präsenteert | ik | präsenteer | präsenteer (präsenteerde) | präsenteert |
| du | präsenteerst | präsenteerst (präsenteerdest) | ||
| he/se/dat | präsenteert | präsenteer (präsenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | präsenteert (präsenteren) | präsenteren (präsenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| projekteren; projekteer, projekteert | ik | projekteer | projekteer (projekteerde) | projekteert |
| du | projekteerst | projekteerst (projekteerdest) | ||
| he/se/dat | projekteert | projekteer (projekteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | projekteert (projekteren) | projekteren (projekteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| punkteren; punkteer, punkteert | ik | punkteer | punkteer (punkteerde) | punkteert |
| du | punkteerst | punkteerst (punkteerdest) | ||
| he/se/dat | punkteert | punkteer (punkteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | punkteert (punkteren) | punkteren (punkteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| reflekteren; reflekteer, reflekteert | ik | reflekteer | reflekteer (reflekteerde) | reflekteert |
| du | reflekteerst | reflekteerst (reflekteerdest) | ||
| he/se/dat | reflekteert | reflekteer (reflekteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | reflekteert (reflekteren) | reflekteren (reflekteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| reflekteren; reflekteer, reflekteert | ik | reflekteer | reflekteer (reflekteerde) | reflekteert |
| du | reflekteerst | reflekteerst (reflekteerdest) | ||
| he/se/dat | reflekteert | reflekteer (reflekteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | reflekteert (reflekteren) | reflekteren (reflekteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| reglementeren; reglementeer, reglementeert | ik | reglementeer | reglementeer (reglementeerde) | reglementeert |
| du | reglementeerst | reglementeerst (reglementeerdest) | ||
| he/se/dat | reglementeert | reglementeer (reglementeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | reglementeert (reglementeren) | reglementeren (reglementeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| repeteren; repeteer, repeteert | ik | repeteer | repeteer (repeteerde) | repeteert |
| du | repeteerst | repeteerst (repeteerdest) | ||
| he/se/dat | repeteert | repeteer (repeteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | repeteert (repeteren) | repeteren (repeteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ziteren; ziteer, ziteert | ik | ziteer | ziteer (ziteerde) | ziteert |
| du | ziteerst | ziteerst (ziteerdest) | ||
| he/se/dat | ziteert | ziteer (ziteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ziteert (ziteren) | ziteren (ziteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| saboteren; saboteer, saboteert | ik | saboteer | saboteer (saboteerde) | saboteert |
| du | saboteerst | saboteerst (saboteerdest) | ||
| he/se/dat | saboteert | saboteer (saboteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | saboteert (saboteren) | saboteren (saboteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| selekteren; selekteer, selekteert | ik | selekteer | selekteer (selekteerde) | selekteert |
| du | selekteerst | selekteerst (selekteerdest) | ||
| he/se/dat | selekteert | selekteer (selekteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | selekteert (selekteren) | selekteren (selekteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dokumenteren; dokumenteer, dokumenteert | ik | dokumenteer | dokumenteer (dokumenteerde) | dokumenteert |
| du | dokumenteerst | dokumenteerst (dokumenteerdest) | ||
| he/se/dat | dokumenteert | dokumenteer (dokumenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | dokumenteert (dokumenteren) | dokumenteren (dokumenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| skonteren; skonteer, skonteert | ik | skonteer | skonteer (skonteerde) | skonteert |
| du | skonteerst | skonteerst (skonteerdest) | ||
| he/se/dat | skonteert | skonteer (skonteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | skonteert (skonteren) | skonteren (skonteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sorteren; sorteer, sorteert | ik | sorteer | sorteer (sorteerde) | sorteert |
| du | sorteerst | sorteerst (sorteerdest) | ||
| he/se/dat | sorteert | sorteer (sorteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | sorteert (sorteren) | sorteren (sorteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sorteren; sorteer, sorteert | ik | sorteer | sorteer (sorteerde) | sorteert |
| du | sorteerst | sorteerst (sorteerdest) | ||
| he/se/dat | sorteert | sorteer (sorteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | sorteert (sorteren) | sorteren (sorteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dateren; dateer, dateert | ik | dateer | dateer (dateerde) | dateert |
| du | dateerst | dateerst (dateerdest) | ||
| he/se/dat | dateert | dateer (dateerde) | ||
| wi/ji/Se/se | dateert (dateren) | dateren (dateerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dateren; dateer, dateert | ik | dateer | dateer (dateerde) | dateert |
| du | dateerst | dateerst (dateerdest) | ||
| he/se/dat | dateert | dateer (dateerde) | ||
| wi/ji/Se/se | dateert (dateren) | dateren (dateerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| transporteren; transporteer, transporteert | ik | transporteer | transporteer (transporteerde) | transporteert |
| du | transporteerst | transporteerst (transporteerdest) | ||
| he/se/dat | transporteert | transporteer (transporteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | transporteert (transporteren) | transporteren (transporteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dateren; dateer, dateert | ik | dateer | dateer (dateerde) | dateert |
| du | dateerst | dateerst (dateerdest) | ||
| he/se/dat | dateert | dateer (dateerde) | ||
| wi/ji/Se/se | dateert (dateren) | dateren (dateerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formateren; formateer, formateert | ik | formateer | formateer (formateerde) | formateert |
| du | formateerst | formateerst (formateerdest) | ||
| he/se/dat | formateert | formateer (formateerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formateert (formateren) | formateren (formateerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| konfronteren; konfronteer, konfronteert | ik | konfronteer | konfronteer (konfronteerde) | konfronteert |
| du | konfronteerst | konfronteerst (konfronteerdest) | ||
| he/se/dat | konfronteert | konfronteer (konfronteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | konfronteert (konfronteren) | konfronteren (konfronteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kunfronteren; kunfronteer, kunfronteert | ik | kunfronteer | kunfronteer (kunfronteerde) | kunfronteert |
| du | kunfronteerst | kunfronteerst (kunfronteerdest) | ||
| he/se/dat | kunfronteert | kunfronteer (kunfronteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kunfronteert (kunfronteren) | kunfronteren (kunfronteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| katapulteren; katapulteer, katapulteert | ik | katapulteer | katapulteer (katapulteerde) | katapulteert |
| du | katapulteerst | katapulteerst (katapulteerdest) | ||
| he/se/dat | katapulteert | katapulteer (katapulteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | katapulteert (katapulteren) | katapulteren (katapulteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sorteren; sorteer, sorteert | ik | sorteer | sorteer (sorteerde) | sorteert |
| du | sorteerst | sorteerst (sorteerdest) | ||
| he/se/dat | sorteert | sorteer (sorteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | sorteert (sorteren) | sorteren (sorteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sorteren; sorteer, sorteert | ik | sorteer | sorteer (sorteerde) | sorteert |
| du | sorteerst | sorteerst (sorteerdest) | ||
| he/se/dat | sorteert | sorteer (sorteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | sorteert (sorteren) | sorteren (sorteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sorteren; sorteer, sorteert | ik | sorteer | sorteer (sorteerde) | sorteert |
| du | sorteerst | sorteerst (sorteerdest) | ||
| he/se/dat | sorteert | sorteer (sorteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | sorteert (sorteren) | sorteren (sorteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| vertikuteren; vertikuteer, vertikuteert | ik | vertikuteer | vertikuteer (vertikuteerde) | vertikuteert |
| du | vertikuteerst | vertikuteerst (vertikuteerdest) | ||
| he/se/dat | vertikuteert | vertikuteer (vertikuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | vertikuteert (vertikuteren) | vertikuteren (vertikuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| visenteren; visenteer, visenteert | ik | visenteer | visenteer (visenteerde) | visenteert |
| du | visenteerst | visenteerst (visenteerdest) | ||
| he/se/dat | visenteert | visenteer (visenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | visenteert (visenteren) | visenteren (visenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| visenteren; visenteer, visenteert | ik | visenteer | visenteer (visenteerde) | visenteert |
| du | visenteerst | visenteerst (visenteerdest) | ||
| he/se/dat | visenteert | visenteer (visenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | visenteert (visenteren) | visenteren (visenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dateren; dateer, dateert | ik | dateer | dateer (dateerde) | dateert |
| du | dateerst | dateerst (dateerdest) | ||
| he/se/dat | dateert | dateer (dateerde) | ||
| wi/ji/Se/se | dateert (dateren) | dateren (dateerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| watteren; watteer, watteert | ik | watteer | watteer (watteerde) | watteert |
| du | watteerst | watteerst (watteerdest) | ||
| he/se/dat | watteert | watteer (watteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | watteert (watteren) | watteren (watteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| diskuteren; diskuteer, diskuteert | ik | diskuteer | diskuteer (diskuteerde) | diskuteert |
| du | diskuteerst | diskuteerst (diskuteerdest) | ||
| he/se/dat | diskuteert | diskuteer (diskuteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | diskuteert (diskuteren) | diskuteren (diskuteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| zementeren; zementeer, zementeert | ik | zementeer | zementeer (zementeerde) | zementeert |
| du | zementeerst | zementeerst (zementeerdest) | ||
| he/se/dat | zementeert | zementeer (zementeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | zementeert (zementeren) | zementeren (zementeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| zementeren; zementeer, zementeert | ik | zementeer | zementeer (zementeerde) | zementeert |
| du | zementeerst | zementeerst (zementeerdest) | ||
| he/se/dat | zementeert | zementeer (zementeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | zementeert (zementeren) | zementeren (zementeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ziteren; ziteer, ziteert | ik | ziteer | ziteer (ziteerde) | ziteert |
| du | ziteerst | ziteerst (ziteerdest) | ||
| he/se/dat | ziteert | ziteer (ziteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ziteert (ziteren) | ziteren (ziteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ziteren; ziteer, ziteert | ik | ziteer | ziteer (ziteerde) | ziteert |
| du | ziteerst | ziteerst (ziteerdest) | ||
| he/se/dat | ziteert | ziteer (ziteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ziteert (ziteren) | ziteren (ziteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| rekruteren; rekruteer, rekruteert | ik | rekruteer | rekruteer (rekruteerde) | rekruteert |
| du | rekruteerst | rekruteerst (rekruteerdest) | ||
| he/se/dat | rekruteert | rekruteer (rekruteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | rekruteert (rekruteren) | rekruteren (rekruteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| rekruteren; rekruteer, rekruteert | ik | rekruteer | rekruteer (rekruteerde) | rekruteert |
| du | rekruteerst | rekruteerst (rekruteerdest) | ||
| he/se/dat | rekruteert | rekruteer (rekruteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | rekruteert (rekruteren) | rekruteren (rekruteerden) |