| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verleren; verleer, verleert | ik | verleer | verloor/verlöör | verloren |
| du | verleerst/verlüst | verloorst/verlöörst | ||
| he/se/dat | verleert/verlüst | verloor/verlöör | ||
| wi/ji/Se/se | verleert (verleren) | verloren/verlören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Deklination |
|---|
| fröhkindliche, fröhkindlichen |
| Deklination |
|---|
| kindrechte, kindrechten |
| Komparation |
|---|
| kindrechter, kindrechtest |
| Deklination |
|---|
| kindrechte, kindrechten |
| Komparation |
|---|
| kindrechter, kindrechtest |