| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schraden; schraad, schraadt | ik | schraad | schraad (schraadte, schradete) | schraadt |
| du | schraadst (schradest) | schraadst (schraadtest, schradetest) | ||
| he/se/dat | schraadt (schradet) | schraad (schraadte, schradete) | ||
| wi/ji/Se/se | schraadt (schraden) | schraden (schraadten, schradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wesen/ween/sien; wees/sie, weest/sied | ik | bün | weer/wöör | wesen/ween/west |
| du | büst | weerst/wöörst | ||
| he/se/dat | is | weer/wöör | ||
| wi/ji/Se/se | sünd | weren/wören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wesen/ween/sien; wees/sie, weest/sied | ik | bün | weer/wöör | wesen/ween/west |
| du | büst | weerst/wöörst | ||
| he/se/dat | is | weer/wöör | ||
| wi/ji/Se/se | sünd | weren/wören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| graden; graad, graadt | ik | graad | graad (graadte, gradete) | graadt |
| du | graadst (gradest) | graadst (graadtest, gradetest) | ||
| he/se/dat | graadt (gradet) | graad (graadte, gradete) | ||
| wi/ji/Se/se | graadt (graden) | graden (graadten, gradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| heiraden; heiraad, heiraadt | ik | heiraad | heiraad (heiraadte, heiradete) | heiraadt |
| du | heiraadst (heiradest) | heiraadst (heiraadtest, heiradetest) | ||
| he/se/dat | heiraadt (heiradet) | heiraad (heiraadte, heiradete) | ||
| wi/ji/Se/se | heiraadt (heiraden) | heiraden (heiraadten, heiradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schraden; schraad, schraadt | ik | schraad | schraad (schraadte, schradete) | schraadt |
| du | schraadst (schradest) | schraadst (schraadtest, schradetest) | ||
| he/se/dat | schraadt (schradet) | schraad (schraadte, schradete) | ||
| wi/ji/Se/se | schraadt (schraden) | schraden (schraadten, schradeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| braden; braad, braadt | ik | braad | braad | braadt/braden |
| du | braadst | braadst | ||
| he/se/dat | braadt | braad | ||
| wi/ji/Se/se | braadt (braden) | braden |
| Deklination |
|---|
| toradensweerte, toradensweerten |
| Deklination |
|---|
| anradensweerte, anradensweerten |