| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| decken; deck, deckt | ik | deck | deck (deckde, decke) | deckt |
| du | deckst | deckst (deckdest, deckest) | ||
| he/se/dat | deckt | deck (deckde, decke) | ||
| wi/ji/Se/se | deckt (decken) | decken (deckden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| besamen; besaam, besaamt | ik | besaam | besaam (besaamde) | besaamt |
| du | besaamst | besaamst (besaamdest) | ||
| he/se/dat | besaamt | besaam (besaamde) | ||
| wi/ji/Se/se | besaamt (besamen) | besamen (besaamden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kramen; kraam, kraamt | ik | kraam | kraam (kraamde) | kraamt |
| du | kraamst | kraamst (kraamdest) | ||
| he/se/dat | kraamt | kraam (kraamde) | ||
| wi/ji/Se/se | kraamt (kramen) | kramen (kraamden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kramen; kraam, kraamt | ik | kraam | kraam (kraamde) | kraamt |
| du | kraamst | kraamst (kraamdest) | ||
| he/se/dat | kraamt | kraam (kraamde) | ||
| wi/ji/Se/se | kraamt (kramen) | kramen (kraamden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| nuscheln; nuschel, nuschelt | ik | nuschel | nuschel (nuschelde) | nuschelt |
| du | nuschelst | nuschelst (nuscheldest) | ||
| he/se/dat | nuschelt | nuschel (nuschelde) | ||
| wi/ji/Se/se | nuschelt (nuscheln) | nuscheln (nuschelden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| nuschen; nusch, nuscht | ik | nusch | nusch (nuschde) | nuscht |
| du | nuscht | nuscht (nuschdest) | ||
| he/se/dat | nuscht | nusch (nuschde) | ||
| wi/ji/Se/se | nuscht (nuschen) | nuschen (nuschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kramen; kraam, kraamt | ik | kraam | kraam (kraamde) | kraamt |
| du | kraamst | kraamst (kraamdest) | ||
| he/se/dat | kraamt | kraam (kraamde) | ||
| wi/ji/Se/se | kraamt (kramen) | kramen (kraamden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| jammern; jammer, jammert | ik | jammer | jammer (jammerde) | jammert |
| du | jammerst | jammerst (jammerdest) | ||
| he/se/dat | jammert | jammer (jammerde) | ||
| wi/ji/Se/se | jammert (jammern) | jammern (jammerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| lamenteren; lamenteer, lamenteert | ik | lamenteer | lamenteer (lamenteerde) | lamenteert |
| du | lamenteerst | lamenteerst (lamenteerdest) | ||
| he/se/dat | lamenteert | lamenteer (lamenteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | lamenteert (lamenteren) | lamenteren (lamenteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| klagen; klaag, klaagt | ik | klaag | klaag (klaagde) | klaagt |
| du | klaagst | klaagst (klaagdest) | ||
| he/se/dat | klaagt | klaag (klaagde) | ||
| wi/ji/Se/se | klaagt (klagen) | klagen (klaagden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| swögen; swöög, swöögt | ik | swöög | swöög (swöögde) | swöögt |
| du | swöögst | swöögst (swöögdest) | ||
| he/se/dat | swöögt | swöög (swöögde) | ||
| wi/ji/Se/se | swöögt (swögen) | swögen (swöögden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| streamen; stream, streamt | ik | stream | stream (streamde) | streamt |
| du | streamst | streamst (streamdest) | ||
| he/se/dat | streamt | stream (streamde) | ||
| wi/ji/Se/se | streamt (streamen) | streamen (streamden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| warrn; warr, warrt | ik | warr | woor/wöör/worr/wörr/wurr/würr | worrn |
| du | warrst | woorst/wöörst/worrst/wörrst/wurrst/würrst | ||
| he/se/dat | warrt | woor/wöör/worr/wörr/wurr/würr | ||
| wi/ji/Se/se | warrt (warrn) | woorn/wöörn/worrn/wörrn/wurrn/würrn |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laten; laat, laat | ik | laat | leet/lööt | laten |
| du | lettst/löttst | leetst/löötst | ||
| he/se/dat | lett/lött | leet/lööt | ||
| wi/ji/Se/se | laat (laten) | leten/löten |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| blieven; bliev, blievt | ik | bliev | bleev | bleven |
| du | bliffst | bleevst | ||
| he/se/dat | blifft | bleev | ||
| wi/ji/Se/se | blievt (blieven) | bleven |
| Deklination |
|---|
| butenparlamentoorsche, butenparlamentoorschen |
| Deklination |
|---|
| fundamentalistsche, fundamentalistschen |
| Deklination |
|---|
| fundamentalistische, fundamentalistischen |
| Deklination |
|---|
| naamliche, naamlichen |
| Deklination |
|---|
| parlamentoorsche, parlamentoorschen |
| Deklination |
|---|
| swungvulle, swungvullen |
| Komparation |
|---|
| swungvuller, swungvullst |
| Deklination |
|---|
| temperamentvulle, temperamentvullen |
| Komparation |
|---|
| temperamentvuller, temperamentvullst |
| Deklination |
|---|
| testamentoorsche, testamentoorschen |