| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bereden; bereed, bereedt | ik | bereed | bereed (bereedte, beredete) | bereedt |
| du | bereedst (beredest) | bereedst (bereedtest, beredetest) | ||
| he/se/dat | bereedt (beredet) | bereed (bereedte, beredete) | ||
| wi/ji/Se/se | bereedt (bereden) | bereden (bereedten, beredeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| organiseren; organiseer, organiseert | ik | organiseer | organiseer (organiseerde) | organiseert |
| du | organiseerst | organiseerst (organiseerdest) | ||
| he/se/dat | organiseert | organiseer (organiseerde) | ||
| wi/ji/Se/se | organiseert (organiseren) | organiseren (organiseerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| filtern; filter, filtert | ik | filter | filter (filterde) | filtert |
| du | filterst | filterst (filterdest) | ||
| he/se/dat | filtert | filter (filterde) | ||
| wi/ji/Se/se | filtert (filtern) | filtern (filterden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kloren; kloor, kloort | ik | kloor | kloor (kloorde) | kloort |
| du | kloorst | kloorst (kloordest) | ||
| he/se/dat | kloort | kloor (kloorde) | ||
| wi/ji/Se/se | kloort (kloren) | kloren (kloorden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| süvern; süver, süvert | ik | süver | süver (süverde) | süvert |
| du | süverst | süverst (süverdest) | ||
| he/se/dat | süvert | süver (süverde) | ||
| wi/ji/Se/se | süvert (süvern) | süvern (süverden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| weerten; weert, weert | ik | weert | weert (weertde, weertede) | weert |
| du | weertst (weertest) | weertst (weertdest, weertedest) | ||
| he/se/dat | weert (weertet) | weert (weertde, weertede) | ||
| wi/ji/Se/se | weert (weerten) | weerten (weertden, weerteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bereden; bereed, bereedt | ik | bereed | bereed (bereedte, beredete) | bereedt |
| du | bereedst (beredest) | bereedst (bereedtest, beredetest) | ||
| he/se/dat | bereedt (beredet) | bereed (bereedte, beredete) | ||
| wi/ji/Se/se | bereedt (bereden) | bereden (bereedten, beredeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bereden; bereed, bereedt | ik | bereed | bereed (bereedte, beredete) | bereedt |
| du | bereedst (beredest) | bereedst (bereedtest, beredetest) | ||
| he/se/dat | bereedt (beredet) | bereed (bereedte, beredete) | ||
| wi/ji/Se/se | bereedt (bereden) | bereden (bereedten, beredeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bereden; bereed, bereedt | ik | bereed | bereed (bereedte, beredete) | bereedt |
| du | bereedst (beredest) | bereedst (bereedtest, beredetest) | ||
| he/se/dat | bereedt (beredet) | bereed (bereedte, beredete) | ||
| wi/ji/Se/se | bereedt (bereden) | bereden (bereedten, beredeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| doon; do, doot | ik | do | dee | daan |
| du | deist | deest | ||
| he/se/dat | deit | dee | ||
| wi/ji/Se/se | doot (doon) | deen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| holen; hool, hoolt | ik | hool | heel/hööl | holen |
| du | höllst/hüllst | heelst/höölst | ||
| he/se/dat | höllt/hüllt | heel/hööl | ||
| wi/ji/Se/se | hoolt (holen) | helen/hölen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hollen; holl, hollt | ik | holl | höll | hollen |
| du | höllst/hüllst | höllst | ||
| he/se/dat | höllt/hüllt | höll | ||
| wi/ji/Se/se | hollt (hollen) | höllen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| leggen; legg, leggt | ik | legg | legg/leed | leggt |
| du | leggst | leggst/leedst | ||
| he/se/dat | leggt | legg/leed | ||
| wi/ji/Se/se | leggt (leggen) | leggen/leden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| liggen; ligg, liggt | ik | ligg | leeg | legen |
| du | liggst | leegst | ||
| he/se/dat | liggt | leeg | ||
| wi/ji/Se/se | liggt (liggen) | legen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| stahn; stah, staht | ik | stah | stunn/stünn | stahn |
| du | steihst | stunnst/stünnst | ||
| he/se/dat | steiht | stunn/stünn | ||
| wi/ji/Se/se | staht (stahn) | stunnen/stünnen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| stahn; stah, staht | ik | stah | stunn/stünn | stahn |
| du | steihst | stunnst/stünnst | ||
| he/se/dat | steiht | stunn/stünn | ||
| wi/ji/Se/se | staht (stahn) | stunnen/stünnen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| stahn; stah, staht | ik | stah | stunn/stünn | stahn |
| du | steihst | stunnst/stünnst | ||
| he/se/dat | steiht | stunn/stünn | ||
| wi/ji/Se/se | staht (stahn) | stunnen/stünnen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| stellen; stell, stellt | ik | stell | stell (stellde, stelle) | stellt |
| du | stellst | stellst (stelldest, stellest) | ||
| he/se/dat | stellt | stell (stellde, stelle) | ||
| wi/ji/Se/se | stellt (stellen) | stellen (stellden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| stellen; stell, stellt | ik | stell | stell (stellde, stelle) | stellt |
| du | stellst | stellst (stelldest, stellest) | ||
| he/se/dat | stellt | stell (stellde, stelle) | ||
| wi/ji/Se/se | stellt (stellen) | stellen (stellden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hölpen; hölp, hölpt | ik | hölp | holp/hölp | holpen |
| du | hölpst | holpst/hölpst | ||
| he/se/dat | hölpt | holp/hölp | ||
| wi/ji/Se/se | hölpt (hölpen) | holpen/hölpen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bereden; bereed, bereedt | ik | bereed | bereed (bereedte, beredete) | bereedt |
| du | bereedst (beredest) | bereedst (bereedtest, beredetest) | ||
| he/se/dat | bereedt (beredet) | bereed (bereedte, beredete) | ||
| wi/ji/Se/se | bereedt (bereden) | bereden (bereedten, beredeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bereden; bereed, bereedt | ik | bereed | bereed (bereedte, beredete) | bereedt |
| du | bereedst (beredest) | bereedst (bereedtest, beredetest) | ||
| he/se/dat | bereedt (beredet) | bereed (bereedte, beredete) | ||
| wi/ji/Se/se | bereedt (bereden) | bereden (bereedten, beredeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| organiseren; organiseer, organiseert | ik | organiseer | organiseer (organiseerde) | organiseert |
| du | organiseerst | organiseerst (organiseerdest) | ||
| he/se/dat | organiseert | organiseer (organiseerde) | ||
| wi/ji/Se/se | organiseert (organiseren) | organiseren (organiseerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| rüsten; rüst, rüst | ik | rüst | rüst (rüstde, rüstede) | rüst |
| du | rüst | rüst (rüstdest, rüstedest) | ||
| he/se/dat | rüst | rüst (rüstde, rüstede) | ||
| wi/ji/Se/se | rüst (rüsten) | rüsten (rüstden, rüsteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bereden; bereed, bereedt | ik | bereed | bereed (bereedte, beredete) | bereedt |
| du | bereedst (beredest) | bereedst (bereedtest, beredetest) | ||
| he/se/dat | bereedt (beredet) | bereed (bereedte, beredete) | ||
| wi/ji/Se/se | bereedt (bereden) | bereden (bereedten, beredeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bereden; bereed, bereedt | ik | bereed | bereed (bereedte, beredete) | bereedt |
| du | bereedst (beredest) | bereedst (bereedtest, beredetest) | ||
| he/se/dat | bereedt (beredet) | bereed (bereedte, beredete) | ||
| wi/ji/Se/se | bereedt (bereden) | bereden (bereedten, beredeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| rüsten; rüst, rüst | ik | rüst | rüst (rüstde, rüstede) | rüst |
| du | rüst | rüst (rüstdest, rüstedest) | ||
| he/se/dat | rüst | rüst (rüstde, rüstede) | ||
| wi/ji/Se/se | rüst (rüsten) | rüsten (rüstden, rüsteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| arbeiden; arbeid, arbeidt | ik | arbeid | arbeid (arbeidte, arbeidete) | arbeidt |
| du | arbeidst (arbeidest) | arbeidst (arbeidtest, arbeidetest) | ||
| he/se/dat | arbeidt (arbeidet) | arbeid (arbeidte, arbeidete) | ||
| wi/ji/Se/se | arbeidt (arbeiden) | arbeiden (arbeidten, arbeideten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| arbeiden; arbeid, arbeidt | ik | arbeid | arbeid (arbeidte, arbeidete) | arbeidt |
| du | arbeidst (arbeidest) | arbeidst (arbeidtest, arbeidetest) | ||
| he/se/dat | arbeidt (arbeidet) | arbeid (arbeidte, arbeidete) | ||
| wi/ji/Se/se | arbeidt (arbeiden) | arbeiden (arbeidten, arbeideten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| recyceln; recycel, recycelt | ik | recycel | recycel (recycelde) | recycelt |
| du | recycelst | recycelst (recyceldest) | ||
| he/se/dat | recycelt | recycel (recycelde) | ||
| wi/ji/Se/se | recycelt (recyceln) | recyceln (recycelden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| richten; richt, richt | ik | richt | richt (richtde, richtede) | richt |
| du | richtst (richtest) | richtst (richtdest, richtedest) | ||
| he/se/dat | richt (richtet) | richt (richtde, richtede) | ||
| wi/ji/Se/se | richt (richten) | richten (richtden, richteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bereden; bereed, bereedt | ik | bereed | bereed (bereedte, beredete) | bereedt |
| du | bereedst (beredest) | bereedst (bereedtest, beredetest) | ||
| he/se/dat | bereedt (beredet) | bereed (bereedte, beredete) | ||
| wi/ji/Se/se | bereedt (bereden) | bereden (bereedten, beredeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| stoven; stoov, stoovt | ik | stoov | stoov (stoovde) | stoovt |
| du | stoovst | stoovst (stoovdest) | ||
| he/se/dat | stoovt | stoov (stoovde) | ||
| wi/ji/Se/se | stoovt (stoven) | stoven (stoovden) |
| Deklination |
|---|
| affohrklore, affohrkloren |
| Deklination |
|---|
| afföhrklore, afföhrkloren |
| Deklination |
|---|
| affohrprate, affohrpraten |
| Deklination |
|---|
| afföhrprate, afföhrpraten |
| Deklination |
|---|
| affohrredige, affohrredigen |
| Deklination |
|---|
| afföhrredige, afföhrredigen |
| Deklination |
|---|
| afmarschklore, afmarschkloren |
| Deklination |
|---|
| afmarschprate, afmarschpraten |
| Deklination |
|---|
| afmarschredige, afmarschredigen |
| Deklination |
|---|
| afroopklore, afroopkloren |
| Deklination |
|---|
| afroopprate, afrooppraten |
| Deklination |
|---|
| afroopredige, afroopredigen |
| Deklination |
|---|
| opnahmklore, opnahmkloren |
| Deklination |
|---|
| upnahmklore, upnahmkloren |
| Deklination |
|---|
| opnahmprate, opnahmpraten |
| Deklination |
|---|
| upnahmprate, upnahmpraten |
| Deklination |
|---|
| opnahmredige, opnahmredigen |
| Deklination |
|---|
| upnahmredige, upnahmredigen |
| Deklination |
|---|
| willige, willigen |
| Deklination |
|---|
| bedriefsklore, bedriefskloren |
| Deklination |
|---|
| bedriefsprate, bedriefspraten |
| Deklination |
|---|
| bedriefsredige, bedriefsredigen |
| Deklination |
|---|
| prate, praten |
| Deklination |
|---|
| klore, kloren |
| Deklination |
|---|
| redige, redigen |
| Deklination |
|---|
| fohrklore, fohrkloren |
| Deklination |
|---|
| fohrprate, fohrpraten |
| Deklination |
|---|
| fohrredige, fohrredigen |
| Deklination |
|---|
| scheetklore, scheetkloren |
| Deklination |
|---|
| scheetprate, scheetpraten |
| Deklination |
|---|
| scheetredige, scheetredigen |
| Deklination |
|---|
| floogklore, floogkloren |
| Deklination |
|---|
| floogprate, floogpraten |
| Deklination |
|---|
| floogredige, floogredigen |
| Deklination |
|---|
| kampklore, kampkloren |
| Deklination |
|---|
| kampprate, kamppraten |
| Deklination |
|---|
| kampredige, kampredigen |
| Deklination |
|---|
| vergliekswillige, vergliekswilligen |
| Komparation |
|---|
| vergliekswilliger, vergliekswilligst |
| Deklination |
|---|
| kompromisswillige, kompromisswilligen |
| Komparation |
|---|
| kompromisswilliger, kompromisswilligst |
| Deklination |
|---|
| kumpromisswillige, kumpromisswilligen |
| Komparation |
|---|
| kumpromisswilliger, kumpromisswilligst |
| Deklination |
|---|
| offerklore, offerkloren |
| Komparation |
|---|
| offerklorer, offerkloorst |
| Deklination |
|---|
| offerprate, offerpraten |
| Komparation |
|---|
| offerprater, offerpraatst |
| Komparation |
|---|
| prater, praatst |
| Deklination |
|---|
| offerredige, offerredigen |
| Komparation |
|---|
| offerrediger, offerredigst |
| Deklination |
|---|
| scheetklore, scheetkloren |
| Deklination |
|---|
| scheetprate, scheetpraten |
| Deklination |
|---|
| scheetredige, scheetredigen |
| Deklination |
|---|
| startklore, startkloren |
| Deklination |
|---|
| streikredige, streikredigen |
| Deklination |
|---|
| striekredige, striekredigen |
| Deklination |
|---|
| versandklore, versandkloren |
| Deklination |
|---|
| kloormaakte, kloormaakten |
| Deklination |
|---|
| torechtmaakte, torechtmaakten |
| Deklination |
|---|
| plaante, plaanten |
| Deklination |
|---|
| vörbereedte, vörbereedten |
| Deklination |
|---|
| redigmaakte, redigmaakten |
| Deklination |
|---|
| kloormaakte, kloormaakten |
| Deklination |
|---|
| torechtmaakte, torechtmaakten |
| Deklination |
|---|
| plaante, plaanten |
| Deklination |
|---|
| vörbereedte, vörbereedten |
| Deklination |
|---|
| redigmaakte, redigmaakten |
| Deklination |
|---|
| dischfardige, dischfardigen |