| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| antwoorden; antwoord, antwoordt | ik | antwoord | antwoord (antwoordte, antwoordete) | antwoordt |
| du | antwoordst (antwoordest) | antwoordst (antwoordtest, antwoordetest) | ||
| he/se/dat | antwoordt (antwoordet) | antwoord (antwoordte, antwoordete) | ||
| wi/ji/Se/se | antwoordt (antwoorden) | antwoorden (antwoordten, antwoordeten) |
| Deklination |
|---|
| egenverantwoortliche, egenverantwoortlichen |
| Deklination |
|---|
| unverantwoortliche, unverantwoortlichen |
| Komparation |
|---|
| unverantwoortlicher, unverantwoortlichst |
| Deklination |
|---|
| mitverantwoortliche, mitverantwoortlichen |
| Deklination |
|---|
| unverantwoortliche, unverantwoortlichen |
| Komparation |
|---|
| unverantwoortlicher, unverantwoortlichst |
| Deklination |
|---|
| unverantwoortliche, unverantwoortlichen |
| Komparation |
|---|
| unverantwoortlicher, unverantwoortlichst |
| Deklination |
|---|
| verantwoortliche, verantwoortlichen |
| Komparation |
|---|
| verantwoortlicher, verantwoortlichst |
| Deklination |
|---|
| unverantwoortliche, unverantwoortlichen |
| Komparation |
|---|
| unverantwoortlicher, unverantwoortlichst |
| Deklination |
|---|
| verantwoortliche, verantwoortlichen |
| Komparation |
|---|
| verantwoortlicher, verantwoortlichst |