| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| intensiveren; intensiveer, intensiveert | ik | intensiveer | intensiveer (intensiveerde) | intensiveert |
| du | intensiveerst | intensiveerst (intensiveerdest) | ||
| he/se/dat | intensiveert | intensiveer (intensiveerde) | ||
| wi/ji/Se/se | intensiveert (intensiveren) | intensiveren (intensiveerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kosten; kost, kost | ik | kost | kost (kostde, kostede) | kost |
| du | kost | kost (kostdest, kostedest) | ||
| he/se/dat | kost | kost (kostde, kostede) | ||
| wi/ji/Se/se | kost (kosten) | kosten (kostden, kosteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kösten; köst, köst | ik | köst | köst (köstde, köstede) | köst |
| du | köst | köst (köstdest, köstedest) | ||
| he/se/dat | köst | köst (köstde, köstede) | ||
| wi/ji/Se/se | köst (kösten) | kösten (köstden, kösteden) |
| Deklination |
|---|
| arbeitsintensive, arbeitsintensiven |
| Komparation |
|---|
| arbeitsintensiver, arbeitsintensivst |
| Deklination |
|---|
| energieintensive, energieintensiven |
| Komparation |
|---|
| energieintensiver, energieintensivst |
| Deklination |
|---|
| utfohrintensive, utfohrintensiven |
| Komparation |
|---|
| utfohrintensiver, utfohrintensivst |
| Deklination |
|---|
| exportintensive, exportintensiven |
| Komparation |
|---|
| exportintensiver, exportintensivst |
| Deklination |
|---|
| kapitalintensive, kapitalintensiven |
| Komparation |
|---|
| kapitalintensiver, kapitalintensivst |