| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| abonneren; abonneer, abonneert | ik | abonneer | abonneer (abonneerde) | abonneert |
| du | abonneerst | abonneerst (abonneerdest) | ||
| he/se/dat | abonneert | abonneer (abonneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | abonneert (abonneren) | abonneren (abonneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hollen; holl, hollt | ik | holl | höll | hollen |
| du | höllst/hüllst | höllst | ||
| he/se/dat | höllt/hüllt | höll | ||
| wi/ji/Se/se | hollt (hollen) | höllen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ornen; orn, ornt | ik | orn | orn (ornde, orne) | ornt |
| du | ornst | ornst (orndest, ornest) | ||
| he/se/dat | ornt | orn (ornde, orne) | ||
| wi/ji/Se/se | ornt (ornen) | ornen (ornden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| delegeren; delegeer, delegeert | ik | delegeer | delegeer (delegeerde) | delegeert |
| du | delegeerst | delegeerst (delegeerdest) | ||
| he/se/dat | delegeert | delegeer (delegeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | delegeert (delegeren) | delegeren (delegeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| smieten; smiet, smiet | ik | smiet | smeet | smeten |
| du | smittst | smeetst | ||
| he/se/dat | smitt | smeet | ||
| wi/ji/Se/se | smiet (smieten) | smeten |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verleren; verleer, verleert | ik | verleer | verloor/verlöör | verloren |
| du | verleerst/verlüst | verloorst/verlöörst | ||
| he/se/dat | verleert/verlüst | verloor/verlöör | ||
| wi/ji/Se/se | verleert (verleren) | verloren/verlören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| aborteren; aborteer, aborteert | ik | aborteer | aborteer (aborteerde) | aborteert |
| du | aborteerst | aborteerst (aborteerdest) | ||
| he/se/dat | aborteert | aborteer (aborteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | aborteert (aborteren) | aborteren (aborteerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| arbeiden; arbeid, arbeidt | ik | arbeid | arbeid (arbeidte, arbeidete) | arbeidt |
| du | arbeidst (arbeidest) | arbeidst (arbeidtest, arbeidetest) | ||
| he/se/dat | arbeidt (arbeidet) | arbeid (arbeidte, arbeidete) | ||
| wi/ji/Se/se | arbeidt (arbeiden) | arbeiden (arbeidten, arbeideten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laboreren; laboreer, laboreert | ik | laboreer | laboreer (laboreerde) | laboreert |
| du | laboreerst | laboreerst (laboreerdest) | ||
| he/se/dat | laboreert | laboreer (laboreerde) | ||
| wi/ji/Se/se | laboreert (laboreren) | laboreren (laboreerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| arbeiden; arbeid, arbeidt | ik | arbeid | arbeid (arbeidte, arbeidete) | arbeidt |
| du | arbeidst (arbeidest) | arbeidst (arbeidtest, arbeidetest) | ||
| he/se/dat | arbeidt (arbeidet) | arbeid (arbeidte, arbeidete) | ||
| wi/ji/Se/se | arbeidt (arbeiden) | arbeiden (arbeidten, arbeideten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laboreren; laboreer, laboreert | ik | laboreer | laboreer (laboreerde) | laboreert |
| du | laboreerst | laboreerst (laboreerdest) | ||
| he/se/dat | laboreert | laboreer (laboreerde) | ||
| wi/ji/Se/se | laboreert (laboreren) | laboreren (laboreerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| pusseln; pussel, pusselt | ik | pussel | pussel (pusselde) | pusselt |
| du | pusselst | pusselst (pusseldest) | ||
| he/se/dat | pusselt | pussel (pusselde) | ||
| wi/ji/Se/se | pusselt (pusseln) | pusseln (pusselden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| doktern; dokter, doktert | ik | dokter | dokter (dokterde) | doktert |
| du | dokterst | dokterst (dokterdest) | ||
| he/se/dat | doktert | dokter (dokterde) | ||
| wi/ji/Se/se | doktert (doktern) | doktern (dokterden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sükeln; sükel, sükelt | ik | sükel | sükel (sükelde) | sükelt |
| du | sükelst | sükelst (sükeldest) | ||
| he/se/dat | sükelt | sükel (sükelde) | ||
| wi/ji/Se/se | sükelt (sükeln) | sükeln (sükelden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| stören; stöör, stöört | ik | stöör | stöör (stöörde) | stöört |
| du | stöörst | stöörst (stöördest) | ||
| he/se/dat | stöört | stöör (stöörde) | ||
| wi/ji/Se/se | stöört (stören) | stören (stöörden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| saboteren; saboteer, saboteert | ik | saboteer | saboteer (saboteerde) | saboteert |
| du | saboteerst | saboteerst (saboteerdest) | ||
| he/se/dat | saboteert | saboteer (saboteerde) | ||
| wi/ji/Se/se | saboteert (saboteren) | saboteren (saboteerden) |