| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| arbeiden; arbeid, arbeidt | ik | arbeid | arbeid (arbeidte, arbeidete) | arbeidt |
| du | arbeidst (arbeidest) | arbeidst (arbeidtest, arbeidetest) | ||
| he/se/dat | arbeidt (arbeidet) | arbeid (arbeidte, arbeidete) | ||
| wi/ji/Se/se | arbeidt (arbeiden) | arbeiden (arbeidten, arbeideten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laboreren; laboreer, laboreert | ik | laboreer | laboreer (laboreerde) | laboreert |
| du | laboreerst | laboreerst (laboreerdest) | ||
| he/se/dat | laboreert | laboreer (laboreerde) | ||
| wi/ji/Se/se | laboreert (laboreren) | laboreren (laboreerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| arbeiden; arbeid, arbeidt | ik | arbeid | arbeid (arbeidte, arbeidete) | arbeidt |
| du | arbeidst (arbeidest) | arbeidst (arbeidtest, arbeidetest) | ||
| he/se/dat | arbeidt (arbeidet) | arbeid (arbeidte, arbeidete) | ||
| wi/ji/Se/se | arbeidt (arbeiden) | arbeiden (arbeidten, arbeideten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laboreren; laboreer, laboreert | ik | laboreer | laboreer (laboreerde) | laboreert |
| du | laboreerst | laboreerst (laboreerdest) | ||
| he/se/dat | laboreert | laboreer (laboreerde) | ||
| wi/ji/Se/se | laboreert (laboreren) | laboreren (laboreerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| pusseln; pussel, pusselt | ik | pussel | pussel (pusselde) | pusselt |
| du | pusselst | pusselst (pusseldest) | ||
| he/se/dat | pusselt | pussel (pusselde) | ||
| wi/ji/Se/se | pusselt (pusseln) | pusseln (pusselden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| doktern; dokter, doktert | ik | dokter | dokter (dokterde) | doktert |
| du | dokterst | dokterst (dokterdest) | ||
| he/se/dat | doktert | dokter (dokterde) | ||
| wi/ji/Se/se | doktert (doktern) | doktern (dokterden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sükeln; sükel, sükelt | ik | sükel | sükel (sükelde) | sükelt |
| du | sükelst | sükelst (sükeldest) | ||
| he/se/dat | sükelt | sükel (sükelde) | ||
| wi/ji/Se/se | sükelt (sükeln) | sükeln (sükelden) |