| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| proven; proov, proovt | ik | proov | proov (proovde) | proovt |
| du | proovst | proovst (proovdest) | ||
| he/se/dat | proovt | proov (proovde) | ||
| wi/ji/Se/se | proovt (proven) | proven (proovden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| proven; proov, proovt | ik | proov | proov (proovde) | proovt |
| du | proovst | proovst (proovdest) | ||
| he/se/dat | proovt | proov (proovde) | ||
| wi/ji/Se/se | proovt (proven) | proven (proovden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| traineren; traineer, traineert | ik | traineer | traineer (traineerde) | traineert |
| du | traineerst | traineerst (traineerdest) | ||
| he/se/dat | traineert | traineer (traineerde) | ||
| wi/ji/Se/se | traineert (traineren) | traineren (traineerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| öven; ööv, öövt | ik | ööv | ööv (öövde) | öövt |
| du | öövst | öövst (öövdest) | ||
| he/se/dat | öövt | ööv (öövde) | ||
| wi/ji/Se/se | öövt (öven) | öven (öövden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| gahn; gah, gaht | ik | gah | gung/güng | gahn |
| du | geihst | gungst/güngst | ||
| he/se/dat | geiht | gung/güng | ||
| wi/ji/Se/se | gaht (gahn) | gungen/güngen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dröven; drööv, dröövt | ik | drööv | drööv (dröövde) | dröövt |
| du | dröövst | dröövst (dröövdest) | ||
| he/se/dat | dröövt | drööv (dröövde) | ||
| wi/ji/Se/se | dröövt (dröven) | dröven (dröövden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kümmern; kümmer, kümmert | ik | kümmer | kümmer (kümmerde) | kümmert |
| du | kümmerst | kümmerst (kümmerdest) | ||
| he/se/dat | kümmert | kümmer (kümmerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kümmert (kümmern) | kümmern (kümmerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| trecken; treck, treckt | ik | treck | trock/tröck | trocken |
| du | treckst | trockst/tröckst | ||
| he/se/dat | treckt | trock/tröck | ||
| wi/ji/Se/se | treckt (trecken) | trocken/tröcken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| tehn; teh, teht | ik | teh | toog/töög | tagen |
| du | tüggst (tüst) | toogst/töögst | ||
| he/se/dat | tüggt (tütt) | toog/töög | ||
| wi/ji/Se/se | teht (tehn) | togen/tögen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dröven; drööv, dröövt | ik | drööv | drööv (dröövde) | dröövt |
| du | dröövst | dröövst (dröövdest) | ||
| he/se/dat | dröövt | drööv (dröövde) | ||
| wi/ji/Se/se | dröövt (dröven) | dröven (dröövden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| öven; ööv, öövt | ik | ööv | ööv (öövde) | öövt |
| du | öövst | öövst (öövdest) | ||
| he/se/dat | öövt | ööv (öövde) | ||
| wi/ji/Se/se | öövt (öven) | öven (öövden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| studeren; studeer, studeert | ik | studeer | studeer (studeerde) | studeert |
| du | studeerst | studeerst (studeerdest) | ||
| he/se/dat | studeert | studeer (studeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | studeert (studeren) | studeren (studeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| traineren; traineer, traineert | ik | traineer | traineer (traineerde) | traineert |
| du | traineerst | traineerst (traineerdest) | ||
| he/se/dat | traineert | traineer (traineerde) | ||
| wi/ji/Se/se | traineert (traineren) | traineren (traineerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| dröven; drööv, dröövt | ik | drööv | drööv (dröövde) | dröövt |
| du | dröövst | dröövst (dröövdest) | ||
| he/se/dat | dröövt | drööv (dröövde) | ||
| wi/ji/Se/se | dröövt (dröven) | dröven (dröövden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verslechtern; verslechter, verslechtert | ik | verslechter | verslechter (verslechterde) | verslechtert |
| du | verslechterst | verslechterst (verslechterdest) | ||
| he/se/dat | verslechtert | verslechter (verslechterde) | ||
| wi/ji/Se/se | verslechtert (verslechtern) | verslechtern (verslechterden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| öven; ööv, öövt | ik | ööv | ööv (öövde) | öövt |
| du | öövst | öövst (öövdest) | ||
| he/se/dat | öövt | ööv (öövde) | ||
| wi/ji/Se/se | öövt (öven) | öven (öövden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| gahn; gah, gaht | ik | gah | gung/güng | gahn |
| du | geihst | gungst/güngst | ||
| he/se/dat | geiht | gung/güng | ||
| wi/ji/Se/se | gaht (gahn) | gungen/güngen |