| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bringen; bring, bringt | ik | bring | broch/bröch | brocht/bröcht |
| du | bringst | brochst/bröchst | ||
| he/se/dat | bringt | broch/bröch | ||
| wi/ji/Se/se | bringt (bringen) | brochen/bröchen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bringen; bring, bringt | ik | bring | broch/bröch | brocht/bröcht |
| du | bringst | brochst/bröchst | ||
| he/se/dat | bringt | broch/bröch | ||
| wi/ji/Se/se | bringt (bringen) | brochen/bröchen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wesen/ween/sien; wees/sie, weest/sied | ik | bün | weer/wöör | wesen/ween/west |
| du | büst | weerst/wöörst | ||
| he/se/dat | is | weer/wöör | ||
| wi/ji/Se/se | sünd | weren/wören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bringen; bring, bringt | ik | bring | broch/bröch | brocht/bröcht |
| du | bringst | brochst/bröchst | ||
| he/se/dat | bringt | broch/bröch | ||
| wi/ji/Se/se | bringt (bringen) | brochen/bröchen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formateren; formateer, formateert | ik | formateer | formateer (formateerde) | formateert |
| du | formateerst | formateerst (formateerdest) | ||
| he/se/dat | formateert | formateer (formateerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formateert (formateren) | formateren (formateerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formuleren; formuleer, formuleert | ik | formuleer | formuleer (formuleerde) | formuleert |
| du | formuleerst | formuleerst (formuleerdest) | ||
| he/se/dat | formuleert | formuleer (formuleerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formuleert (formuleren) | formuleren (formuleerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formuleren; formuleer, formuleert | ik | formuleer | formuleer (formuleerde) | formuleert |
| du | formuleerst | formuleerst (formuleerdest) | ||
| he/se/dat | formuleert | formuleer (formuleerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formuleert (formuleren) | formuleren (formuleerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formuleren; formuleer, formuleert | ik | formuleer | formuleer (formuleerde) | formuleert |
| du | formuleerst | formuleerst (formuleerdest) | ||
| he/se/dat | formuleert | formuleer (formuleerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formuleert (formuleren) | formuleren (formuleerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formateren; formateer, formateert | ik | formateer | formateer (formateerde) | formateert |
| du | formateerst | formateerst (formateerdest) | ||
| he/se/dat | formateert | formateer (formateerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formateert (formateren) | formateren (formateerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formuleren; formuleer, formuleert | ik | formuleer | formuleer (formuleerde) | formuleert |
| du | formuleerst | formuleerst (formuleerdest) | ||
| he/se/dat | formuleert | formuleer (formuleerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formuleert (formuleren) | formuleren (formuleerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formen; form, formt | ik | form | form (formde, forme) | formt |
| du | formst | formst (formdest, formest) | ||
| he/se/dat | formt | form (formde, forme) | ||
| wi/ji/Se/se | formt (formen) | formen (formden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formuleren; formuleer, formuleert | ik | formuleer | formuleer (formuleerde) | formuleert |
| du | formuleerst | formuleerst (formuleerdest) | ||
| he/se/dat | formuleert | formuleer (formuleerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formuleert (formuleren) | formuleren (formuleerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| formeren; formeer, formeert | ik | formeer | formeer (formeerde) | formeert |
| du | formeerst | formeerst (formeerdest) | ||
| he/se/dat | formeert | formeer (formeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | formeert (formeren) | formeren (formeerden) |
| Deklination |
|---|
| informative, informativen |
| Komparation |
|---|
| informativer, informativst |
| Deklination |
|---|
| formlose, formlosen |
| Deklination |
|---|
| grootformatige, grootformatigen |
| Deklination |
|---|
| informative, informativen |
| Komparation |
|---|
| informativer, informativst |
| Deklination |
|---|
| reformeerte, reformeerten |
| Deklination |
|---|
| informelle, informellen |
| Komparation |
|---|
| informeller, informellst |
| Deklination |
|---|
| informeerte, informeerten |
| Deklination |
|---|
| gootformte, gootformten |
| Deklination |
|---|
| gootinformeerte, gootinformeerten |
| Deklination |
|---|
| formte, formten |