| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| murksen; murks, murkst | ik | murks | murks (murksde) | murkst |
| du | murkst | murkst (murksdest) | ||
| he/se/dat | murkst | murks (murksde) | ||
| wi/ji/Se/se | murkst (murksen) | murksen (murksden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| murksen; murks, murkst | ik | murks | murks (murksde) | murkst |
| du | murkst | murkst (murksdest) | ||
| he/se/dat | murkst | murks (murksde) | ||
| wi/ji/Se/se | murkst (murksen) | murksen (murksden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| murksen; murks, murkst | ik | murks | murks (murksde) | murkst |
| du | murkst | murkst (murksdest) | ||
| he/se/dat | murkst | murks (murksde) | ||
| wi/ji/Se/se | murkst (murksen) | murksen (murksden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| murksen; murks, murkst | ik | murks | murks (murksde) | murkst |
| du | murkst | murkst (murksdest) | ||
| he/se/dat | murkst | murks (murksde) | ||
| wi/ji/Se/se | murkst (murksen) | murksen (murksden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| murksen; murks, murkst | ik | murks | murks (murksde) | murkst |
| du | murkst | murkst (murksdest) | ||
| he/se/dat | murkst | murks (murksde) | ||
| wi/ji/Se/se | murkst (murksen) | murksen (murksden) |