| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| darven; darv, darvt | ik | darv | darv (darvde, darve) | darvt |
| du | darvst | darvst (darvdest, darvest) | ||
| he/se/dat | darvt | darv (darvde, darve) | ||
| wi/ji/Se/se | darvt (darven) | darven (darvden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| könen | ik | kann | kunn | kunnt |
| du | kannst | kunnst | ||
| he/se/dat | kann | kunn | ||
| wi/ji/Se/se | köönt (könen) | kunnen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laten; laat, laat | ik | laat | leet/lööt | laten |
| du | lettst/löttst | leetst/löötst | ||
| he/se/dat | lett/lött | leet/lööt | ||
| wi/ji/Se/se | laat (laten) | leten/löten |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verdarven; verdarv, verdarvt | ik | verdarv | verdorv/verdörv | verdorven |
| du | verdarvst | verdorvst/verdörvst | ||
| he/se/dat | verdarvt | verdorv/verdörv | ||
| wi/ji/Se/se | verdarvt (verdarven) | verdorven/verdörven |