| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schoen; scho, schoot | ik | scho | scho (schootde) | schoot |
| du | schoost | schoost (schootdest) | ||
| he/se/dat | schoot | scho (schootde) | ||
| wi/ji/Se/se | schoot (schoen) | schoen (schootden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schuen; schu, schuut | ik | schu | schu (schuutde) | schuut |
| du | schuust | schuust (schuutdest) | ||
| he/se/dat | schuut | schu (schuutde) | ||
| wi/ji/Se/se | schuut (schuen) | schuen (schuutden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schoen; scho, schoot | ik | scho | scho (schootde) | schoot |
| du | schoost | schoost (schootdest) | ||
| he/se/dat | schoot | scho (schootde) | ||
| wi/ji/Se/se | schoot (schoen) | schoen (schootden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schuen; schu, schuut | ik | schu | schu (schuutde) | schuut |
| du | schuust | schuust (schuutdest) | ||
| he/se/dat | schuut | schu (schuutde) | ||
| wi/ji/Se/se | schuut (schuen) | schuen (schuutden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schoen; scho, schoot | ik | scho | scho (schootde) | schoot |
| du | schoost | schoost (schootdest) | ||
| he/se/dat | schoot | scho (schootde) | ||
| wi/ji/Se/se | schoot (schoen) | schoen (schootden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schuen; schu, schuut | ik | schu | schu (schuutde) | schuut |
| du | schuust | schuust (schuutdest) | ||
| he/se/dat | schuut | schu (schuutde) | ||
| wi/ji/Se/se | schuut (schuen) | schuen (schuutden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| gruen; gru, gruut | ik | gru | gru (gruutde) | gruut |
| du | gruust | gruust (gruutdest) | ||
| he/se/dat | gruut | gru (gruutde) | ||
| wi/ji/Se/se | gruut (gruen) | gruen (gruutden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schrecken; schreck, schreckt | ik | schreck | schrook/schröök | schraken/schrocken |
| du | schreckst | schrookst/schröökst | ||
| he/se/dat | schreckt | schrook/schröök | ||
| wi/ji/Se/se | schreckt (schrecken) | schroken/schröken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schoen; scho, schoot | ik | scho | scho (schootde) | schoot |
| du | schoost | schoost (schootdest) | ||
| he/se/dat | schoot | scho (schootde) | ||
| wi/ji/Se/se | schoot (schoen) | schoen (schootden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schuen; schu, schuut | ik | schu | schu (schuutde) | schuut |
| du | schuust | schuust (schuutdest) | ||
| he/se/dat | schuut | schu (schuutde) | ||
| wi/ji/Se/se | schuut (schuen) | schuen (schuutden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wieken; wiek, wiekt | ik | wiek | week | weken |
| du | wiekst | weekst | ||
| he/se/dat | wiekt | week | ||
| wi/ji/Se/se | wiekt (wieken) | weken |
| Deklination |
|---|
| fiese, fiesen |
| Deklination |
|---|
| asige, asigen |
| Deklination |
|---|
| ekelhaftige, ekelhaftigen |
| Deklination |
|---|
| eeklige, eekligen |
| Deklination |
|---|
| wedderige, wedderigen |
| Deklination |
|---|
| wedderwardige, wedderwardigen |
| Deklination |
|---|
| wedderhaftige, wedderhaftigen |
| Deklination |
|---|
| afscholiche, afscholichen |
| Deklination |
|---|
| afschuliche, afschulichen |
| Deklination |
|---|
| leidige, leidigen |
| Deklination |
|---|
| fiese, fiesen |
| Deklination |
|---|
| asige, asigen |
| Deklination |
|---|
| ekelhaftige, ekelhaftigen |
| Deklination |
|---|
| eeklige, eekligen |
| Deklination |
|---|
| wedderige, wedderigen |
| Deklination |
|---|
| wedderwardige, wedderwardigen |
| Deklination |
|---|
| wedderhaftige, wedderhaftigen |
| Deklination |
|---|
| afscholiche, afscholichen |
| Deklination |
|---|
| afschuliche, afschulichen |
| Deklination |
|---|
| leidige, leidigen |