| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| verallgemenern; verallgemener, verallgemenert | ik | verallgemener | verallgemener (verallgemenerde) | verallgemenert |
| du | verallgemenerst | verallgemenerst (verallgemenerdest) | ||
| he/se/dat | verallgemenert | verallgemener (verallgemenerde) | ||
| wi/ji/Se/se | verallgemenert (verallgemenern) | verallgemenern (verallgemenerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| afstraheren; afstraheer, afstraheert | ik | afstraheer | afstraheer (afstraheerde) | afstraheert |
| du | afstraheerst | afstraheerst (afstraheerdest) | ||
| he/se/dat | afstraheert | afstraheer (afstraheerde) | ||
| wi/ji/Se/se | afstraheert (afstraheren) | afstraheren (afstraheerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| generaliseren; generaliseer, generaliseert | ik | generaliseer | generaliseer (generaliseerde) | generaliseert |
| du | generaliseerst | generaliseerst (generaliseerdest) | ||
| he/se/dat | generaliseert | generaliseer (generaliseerde) | ||
| wi/ji/Se/se | generaliseert (generaliseren) | generaliseren (generaliseerden) |
| Deklination |
|---|
| allgemeenmediziensche, allgemeenmedizienschen |