| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wesen/ween/sien; wees/sie, weest/sied | ik | bün | weer/wöör | wesen/ween/west |
| du | büst | weerst/wöörst | ||
| he/se/dat | is | weer/wöör | ||
| wi/ji/Se/se | sünd | weren/wören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wesen/ween/sien; wees/sie, weest/sied | ik | bün | weer/wöör | wesen/ween/west |
| du | büst | weerst/wöörst | ||
| he/se/dat | is | weer/wöör | ||
| wi/ji/Se/se | sünd | weren/wören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wesen/ween/sien; wees/sie, weest/sied | ik | bün | weer/wöör | wesen/ween/west |
| du | büst | weerst/wöörst | ||
| he/se/dat | is | weer/wöör | ||
| wi/ji/Se/se | sünd | weren/wören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wesen/ween/sien; wees/sie, weest/sied | ik | bün | weer/wöör | wesen/ween/west |
| du | büst | weerst/wöörst | ||
| he/se/dat | is | weer/wöör | ||
| wi/ji/Se/se | sünd | weren/wören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wesen/ween/sien; wees/sie, weest/sied | ik | bün | weer/wöör | wesen/ween/west |
| du | büst | weerst/wöörst | ||
| he/se/dat | is | weer/wöör | ||
| wi/ji/Se/se | sünd | weren/wören |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| normaliseren; normaliseer, normaliseert | ik | normaliseer | normaliseer (normaliseerde) | normaliseert |
| du | normaliseerst | normaliseerst (normaliseerdest) | ||
| he/se/dat | normaliseert | normaliseer (normaliseerde) | ||
| wi/ji/Se/se | normaliseert (normaliseren) | normaliseren (normaliseerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| normaliseren; normaliseer, normaliseert | ik | normaliseer | normaliseer (normaliseerde) | normaliseert |
| du | normaliseerst | normaliseerst (normaliseerdest) | ||
| he/se/dat | normaliseert | normaliseer (normaliseerde) | ||
| wi/ji/Se/se | normaliseert (normaliseren) | normaliseren (normaliseerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| normen; norm, normt | ik | norm | norm (normde, norme) | normt |
| du | normst | normst (normdest, normest) | ||
| he/se/dat | normt | norm (normde, norme) | ||
| wi/ji/Se/se | normt (normen) | normen (normden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| normen; norm, normt | ik | norm | norm (normde, norme) | normt |
| du | normst | normst (normdest, normest) | ||
| he/se/dat | normt | norm (normde, norme) | ||
| wi/ji/Se/se | normt (normen) | normen (normden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| normeren; normeer, normeert | ik | normeer | normeer (normeerde) | normeert |
| du | normeerst | normeerst (normeerdest) | ||
| he/se/dat | normeert | normeer (normeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | normeert (normeren) | normeren (normeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| warrn; warr, warrt | ik | warr | woor/wöör/worr/wörr/wurr/würr | worrn |
| du | warrst | woorst/wöörst/worrst/wörrst/wurrst/würrst | ||
| he/se/dat | warrt | woor/wöör/worr/wörr/wurr/würr | ||
| wi/ji/Se/se | warrt (warrn) | woorn/wöörn/worrn/wörrn/wurrn/würrn |
| Deklination |
|---|
| normale, normalen |