| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| slaven; slaav, slaavt | ik | slaav | slaav (slaavde) | slaavt |
| du | slaavst | slaavst (slaavdest) | ||
| he/se/dat | slaavt | slaav (slaavde) | ||
| wi/ji/Se/se | slaavt (slaven) | slaven (slaavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laven; laav, laavt | ik | laav | laav (laavde) | laavt |
| du | laavst | laavst (laavdest) | ||
| he/se/dat | laavt | laav (laavde) | ||
| wi/ji/Se/se | laavt (laven) | laven (laavden) |