| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| funkschoneren; funkschoneer, funkschoneert | ik | funkschoneer | funkschoneer (funkschoneerde) | funkschoneert |
| du | funkschoneerst | funkschoneerst (funkschoneerdest) | ||
| he/se/dat | funkschoneert | funkschoneer (funkschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | funkschoneert (funkschoneren) | funkschoneren (funkschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| funkschoneren; funkschoneer, funkschoneert | ik | funkschoneer | funkschoneer (funkschoneerde) | funkschoneert |
| du | funkschoneerst | funkschoneerst (funkschoneerdest) | ||
| he/se/dat | funkschoneert | funkschoneer (funkschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | funkschoneert (funkschoneren) | funkschoneren (funkschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| funkschoneren; funkschoneer, funkschoneert | ik | funkschoneer | funkschoneer (funkschoneerde) | funkschoneert |
| du | funkschoneerst | funkschoneerst (funkschoneerdest) | ||
| he/se/dat | funkschoneert | funkschoneer (funkschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | funkschoneert (funkschoneren) | funkschoneren (funkschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| statschoneren; statschoneer, statschoneert | ik | statschoneer | statschoneer (statschoneerde) | statschoneert |
| du | statschoneerst | statschoneerst (statschoneerdest) | ||
| he/se/dat | statschoneert | statschoneer (statschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | statschoneert (statschoneren) | statschoneren (statschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| veraukschoneren; veraukschoneer, veraukschoneert | ik | veraukschoneer | veraukschoneer (veraukschoneerde) | veraukschoneert |
| du | veraukschoneerst | veraukschoneerst (veraukschoneerdest) | ||
| he/se/dat | veraukschoneert | veraukschoneer (veraukschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | veraukschoneert (veraukschoneren) | veraukschoneren (veraukschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| illuschoneren; illuschoneer, illuschoneert | ik | illuschoneer | illuschoneer (illuschoneerde) | illuschoneert |
| du | illuschoneerst | illuschoneerst (illuschoneerdest) | ||
| he/se/dat | illuschoneert | illuschoneer (illuschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | illuschoneert (illuschoneren) | illuschoneren (illuschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| penschoneren; penschoneer, penschoneert | ik | penschoneer | penschoneer (penschoneerde) | penschoneert |
| du | penschoneerst | penschoneerst (penschoneerdest) | ||
| he/se/dat | penschoneert | penschoneer (penschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | penschoneert (penschoneren) | penschoneren (penschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| fuschoneren; fuschoneer, fuschoneert | ik | fuschoneer | fuschoneer (fuschoneerde) | fuschoneert |
| du | fuschoneerst | fuschoneerst (fuschoneerdest) | ||
| he/se/dat | fuschoneert | fuschoneer (fuschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | fuschoneert (fuschoneren) | fuschoneren (fuschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| positschoneren; positschoneer, positschoneert | ik | positschoneer | positschoneer (positschoneerde) | positschoneert |
| du | positschoneerst | positschoneerst (positschoneerdest) | ||
| he/se/dat | positschoneert | positschoneer (positschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | positschoneert (positschoneren) | positschoneren (positschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| positschoneren; positschoneer, positschoneert | ik | positschoneer | positschoneer (positschoneerde) | positschoneert |
| du | positschoneerst | positschoneerst (positschoneerdest) | ||
| he/se/dat | positschoneert | positschoneer (positschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | positschoneert (positschoneren) | positschoneren (positschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| perfekschoneren; perfekschoneer, perfekschoneert | ik | perfekschoneer | perfekschoneer (perfekschoneerde) | perfekschoneert |
| du | perfekschoneerst | perfekschoneerst (perfekschoneerdest) | ||
| he/se/dat | perfekschoneert | perfekschoneer (perfekschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | perfekschoneert (perfekschoneren) | perfekschoneren (perfekschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| portschoneren; portschoneer, portschoneert | ik | portschoneer | portschoneer (portschoneerde) | portschoneert |
| du | portschoneerst | portschoneerst (portschoneerdest) | ||
| he/se/dat | portschoneert | portschoneer (portschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | portschoneert (portschoneren) | portschoneren (portschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ratschoneren; ratschoneer, ratschoneert | ik | ratschoneer | ratschoneer (ratschoneerde) | ratschoneert |
| du | ratschoneerst | ratschoneerst (ratschoneerdest) | ||
| he/se/dat | ratschoneert | ratschoneer (ratschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ratschoneert (ratschoneren) | ratschoneren (ratschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ratschoneren; ratschoneer, ratschoneert | ik | ratschoneer | ratschoneer (ratschoneerde) | ratschoneert |
| du | ratschoneerst | ratschoneerst (ratschoneerdest) | ||
| he/se/dat | ratschoneert | ratschoneer (ratschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ratschoneert (ratschoneren) | ratschoneren (ratschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| revolutschoneren; revolutschoneer, revolutschoneert | ik | revolutschoneer | revolutschoneer (revolutschoneerde) | revolutschoneert |
| du | revolutschoneerst | revolutschoneerst (revolutschoneerdest) | ||
| he/se/dat | revolutschoneert | revolutschoneer (revolutschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | revolutschoneert (revolutschoneren) | revolutschoneren (revolutschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sankschoneren; sankschoneer, sankschoneert | ik | sankschoneer | sankschoneer (sankschoneerde) | sankschoneert |
| du | sankschoneerst | sankschoneerst (sankschoneerdest) | ||
| he/se/dat | sankschoneert | sankschoneer (sankschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | sankschoneert (sankschoneren) | sankschoneren (sankschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| positschoneren; positschoneer, positschoneert | ik | positschoneer | positschoneer (positschoneerde) | positschoneert |
| du | positschoneerst | positschoneerst (positschoneerdest) | ||
| he/se/dat | positschoneert | positschoneer (positschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | positschoneert (positschoneren) | positschoneren (positschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| subventschoneren; subventschoneer, subventschoneert | ik | subventschoneer | subventschoneer (subventschoneerde) | subventschoneert |
| du | subventschoneerst | subventschoneerst (subventschoneerdest) | ||
| he/se/dat | subventschoneert | subventschoneer (subventschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | subventschoneert (subventschoneren) | subventschoneren (subventschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| veraukschoneren; veraukschoneer, veraukschoneert | ik | veraukschoneer | veraukschoneer (veraukschoneerde) | veraukschoneert |
| du | veraukschoneerst | veraukschoneerst (veraukschoneerdest) | ||
| he/se/dat | veraukschoneert | veraukschoneer (veraukschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | veraukschoneert (veraukschoneren) | veraukschoneren (veraukschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| veraukschoneren; veraukschoneer, veraukschoneert | ik | veraukschoneer | veraukschoneer (veraukschoneerde) | veraukschoneert |
| du | veraukschoneerst | veraukschoneerst (veraukschoneerdest) | ||
| he/se/dat | veraukschoneert | veraukschoneer (veraukschoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | veraukschoneert (veraukschoneren) | veraukschoneren (veraukschoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| mischoneren; mischoneer, mischoneert | ik | mischoneer | mischoneer (mischoneerde) | mischoneert |
| du | mischoneerst | mischoneerst (mischoneerdest) | ||
| he/se/dat | mischoneert | mischoneer (mischoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | mischoneert (mischoneren) | mischoneren (mischoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| mischoneren; mischoneer, mischoneert | ik | mischoneer | mischoneer (mischoneerde) | mischoneert |
| du | mischoneerst | mischoneerst (mischoneerdest) | ||
| he/se/dat | mischoneert | mischoneer (mischoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | mischoneert (mischoneren) | mischoneren (mischoneerden) |