| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| autoriseren; autoriseer, autoriseert | ik | autoriseer | autoriseer (autoriseerde) | autoriseert |
| du | autoriseerst | autoriseerst (autoriseerdest) | ||
| he/se/dat | autoriseert | autoriseer (autoriseerde) | ||
| wi/ji/Se/se | autoriseert (autoriseren) | autoriseren (autoriseerden) |
| Deklination |
|---|
| antiautoritäre, antiautoritären |
| Deklination |
|---|
| autoritäre, autoritären |
| Komparation |
|---|
| autoritärer, autoritärst |
| Deklination |
|---|
| autoritäre, autoritären |
| Komparation |
|---|
| autoritärer, autoritärst |