| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laten; laat, laat | ik | laat | leet/lööt | laten |
| du | lettst/löttst | leetst/löötst | ||
| he/se/dat | lett/lött | leet/lööt | ||
| wi/ji/Se/se | laat (laten) | leten/löten |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| urineren; urineer, urineert | ik | urineer | urineer (urineerde) | urineert |
| du | urineerst | urineerst (urineerdest) | ||
| he/se/dat | urineert | urineer (urineerde) | ||
| wi/ji/Se/se | urineert (urineren) | urineren (urineerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| pissen; piss, pisst | ik | piss | piss (pissde) | pisst |
| du | pisst | pisst (pissdest) | ||
| he/se/dat | pisst | piss (pissde) | ||
| wi/ji/Se/se | pisst (pissen) | pissen (pissden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| miegen; mieg, miegt | ik | mieg | meeg | megen |
| du | miggst | meegst | ||
| he/se/dat | miggt | meeg | ||
| wi/ji/Se/se | miegt (miegen) | megen |
| Deklination |
|---|
| scharpe, scharpen |