| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| temen; teem, teemt | ik | teem | teem (teemde) | teemt |
| du | teemst | teemst (teemdest) | ||
| he/se/dat | teemt | teem (teemde) | ||
| wi/ji/Se/se | teemt (temen) | temen (teemden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| temen; teem, teemt | ik | teem | teem (teemde) | teemt |
| du | teemst | teemst (teemdest) | ||
| he/se/dat | teemt | teem (teemde) | ||
| wi/ji/Se/se | teemt (temen) | temen (teemden) |