| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ageren; ageer, ageert | ik | ageer | ageer (ageerde) | ageert |
| du | ageerst | ageerst (ageerdest) | ||
| he/se/dat | ageert | ageer (ageerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ageert (ageren) | ageren (ageerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| hanneln; hannel, hannelt | ik | hannel | hannel (hannelde) | hannelt |
| du | hannelst | hannelst (hanneldest) | ||
| he/se/dat | hannelt | hannel (hannelde) | ||
| wi/ji/Se/se | hannelt (hanneln) | hanneln (hannelden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| spelen; speel, speelt | ik | speel | speel (speelde) | speelt |
| du | speelst | speelst (speeldest) | ||
| he/se/dat | speelt | speel (speelde) | ||
| wi/ji/Se/se | speelt (spelen) | spelen (speelden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| treden; treed, treedt | ik | treed | treed/tradd | treden |
| du | triddst | treedst/traddst | ||
| he/se/dat | triddt | treed/tradd | ||
| wi/ji/Se/se | treedt (treden) | treden/traden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| treden; treed, treedt | ik | treed | treed/tradd | treden |
| du | triddst | treedst/traddst | ||
| he/se/dat | triddt | treed/tradd | ||
| wi/ji/Se/se | treedt (treden) | treden/traden |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| weiharmen; weiharm, weiharmt | ik | weiharm | weiharm (weiharmde, weiharme) | weiharmt |
| du | weiharmst | weiharmst (weiharmdest, weiharmest) | ||
| he/se/dat | weiharmt | weiharm (weiharmde, weiharme) | ||
| wi/ji/Se/se | weiharmt (weiharmen) | weiharmen (weiharmden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| gestikuleren; gestikuleer, gestikuleert | ik | gestikuleer | gestikuleer (gestikuleerde) | gestikuleert |
| du | gestikuleerst | gestikuleerst (gestikuleerdest) | ||
| he/se/dat | gestikuleert | gestikuleer (gestikuleerde) | ||
| wi/ji/Se/se | gestikuleert (gestikuleren) | gestikuleren (gestikuleerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ageren; ageer, ageert | ik | ageer | ageer (ageerde) | ageert |
| du | ageerst | ageerst (ageerdest) | ||
| he/se/dat | ageert | ageer (ageerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ageert (ageren) | ageren (ageerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laten; laat, laat | ik | laat | leet/lööt | laten |
| du | lettst/löttst | leetst/löötst | ||
| he/se/dat | lett/lött | leet/lööt | ||
| wi/ji/Se/se | laat (laten) | leten/löten |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wickeln; wickel, wickelt | ik | wickel | wickel (wickelde) | wickelt |
| du | wickelst | wickelst (wickeldest) | ||
| he/se/dat | wickelt | wickel (wickelde) | ||
| wi/ji/Se/se | wickelt (wickeln) | wickeln (wickelden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bandageren; bandageer, bandageert | ik | bandageer | bandageer (bandageerde) | bandageert |
| du | bandageerst | bandageerst (bandageerdest) | ||
| he/se/dat | bandageert | bandageer (bandageerde) | ||
| wi/ji/Se/se | bandageert (bandageren) | bandageren (bandageerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| setten; sett, sett | ik | sett | sett (settde, settede) | sett |
| du | settst (settest) | settst (settdest, settedest) | ||
| he/se/dat | sett (settet) | sett (settde, settede) | ||
| wi/ji/Se/se | sett (setten) | setten (settden, setteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| geven; giff/geev, geevt | ik | geev | geev | geven |
| du | giffst | geevst | ||
| he/se/dat | gifft | geev | ||
| wi/ji/Se/se | geevt (geven) | geven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| engageren; engageer, engageert | ik | engageer | engageer (engageerde) | engageert |
| du | engageerst | engageerst (engageerdest) | ||
| he/se/dat | engageert | engageer (engageerde) | ||
| wi/ji/Se/se | engageert (engageren) | engageren (engageerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| nehmen; nimm/nehm, nehmt | ik | nehm | nehm/nohm/nöhm | nahmen |
| du | nimmst | nehmst/nohmst/nöhmst | ||
| he/se/dat | nimmt | nehm/nohm/nöhm | ||
| wi/ji/Se/se | nehmt (nehmen) | nehmen/nohmen/nöhmen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| stellen; stell, stellt | ik | stell | stell (stellde, stelle) | stellt |
| du | stellst | stellst (stelldest, stellest) | ||
| he/se/dat | stellt | stell (stellde, stelle) | ||
| wi/ji/Se/se | stellt (stellen) | stellen (stellden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| setten; sett, sett | ik | sett | sett (settde, settede) | sett |
| du | settst (settest) | settst (settdest, settedest) | ||
| he/se/dat | sett (settet) | sett (settde, settede) | ||
| wi/ji/Se/se | sett (setten) | setten (settden, setteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| engageren; engageer, engageert | ik | engageer | engageer (engageerde) | engageert |
| du | engageerst | engageerst (engageerdest) | ||
| he/se/dat | engageert | engageer (engageerde) | ||
| wi/ji/Se/se | engageert (engageren) | engageren (engageerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ageren; ageer, ageert | ik | ageer | ageer (ageerde) | ageert |
| du | ageerst | ageerst (ageerdest) | ||
| he/se/dat | ageert | ageer (ageerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ageert (ageren) | ageren (ageerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| warven; warv, warvt | ik | warv | worv | worven |
| du | warvst | worvst | ||
| he/se/dat | warvt | worv | ||
| wi/ji/Se/se | warvt (warven) | worven |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| setten; sett, sett | ik | sett | sett (settde, settede) | sett |
| du | settst (settest) | settst (settdest, settedest) | ||
| he/se/dat | sett (settet) | sett (settde, settede) | ||
| wi/ji/Se/se | sett (setten) | setten (settden, setteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| propageren; propageer, propageert | ik | propageer | propageer (propageerde) | propageert |
| du | propageerst | propageerst (propageerdest) | ||
| he/se/dat | propageert | propageer (propageerde) | ||
| wi/ji/Se/se | propageert (propageren) | propageren (propageerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| gahn; gah, gaht | ik | gah | gung/güng | gahn |
| du | geihst | gungst/güngst | ||
| he/se/dat | geiht | gung/güng | ||
| wi/ji/Se/se | gaht (gahn) | gungen/güngen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ageren; ageer, ageert | ik | ageer | ageer (ageerde) | ageert |
| du | ageerst | ageerst (ageerdest) | ||
| he/se/dat | ageert | ageer (ageerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ageert (ageren) | ageren (ageerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ageren; ageer, ageert | ik | ageer | ageer (ageerde) | ageert |
| du | ageerst | ageerst (ageerdest) | ||
| he/se/dat | ageert | ageer (ageerde) | ||
| wi/ji/Se/se | ageert (ageren) | ageren (ageerden) |