| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schalen; schaal, schaalt | ik | schaal | schaal (schaalde) | schaalt |
| du | schaalst | schaalst (schaaldest) | ||
| he/se/dat | schaalt | schaal (schaalde) | ||
| wi/ji/Se/se | schaalt (schalen) | schalen (schaalden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schalen; schaal, schaalt | ik | schaal | schaal (schaalde) | schaalt |
| du | schaalst | schaalst (schaaldest) | ||
| he/se/dat | schaalt | schaal (schaalde) | ||
| wi/ji/Se/se | schaalt (schalen) | schalen (schaalden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| schalen; schaal, schaalt | ik | schaal | schaal (schaalde) | schaalt |
| du | schaalst | schaalst (schaaldest) | ||
| he/se/dat | schaalt | schaal (schaalde) | ||
| wi/ji/Se/se | schaalt (schalen) | schalen (schaalden) |