| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kloren; kloor, kloort | ik | kloor | kloor (kloorde) | kloort |
| du | kloorst | kloorst (kloordest) | ||
| he/se/dat | kloort | kloor (kloorde) | ||
| wi/ji/Se/se | kloort (kloren) | kloren (kloorden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| legitimeren; legitimeer, legitimeert | ik | legitimeer | legitimeer (legitimeerde) | legitimeert |
| du | legitimeerst | legitimeerst (legitimeerdest) | ||
| he/se/dat | legitimeert | legitimeer (legitimeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | legitimeert (legitimeren) | legitimeren (legitimeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| legitimeren; legitimeer, legitimeert | ik | legitimeer | legitimeer (legitimeerde) | legitimeert |
| du | legitimeerst | legitimeerst (legitimeerdest) | ||
| he/se/dat | legitimeert | legitimeer (legitimeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | legitimeert (legitimeren) | legitimeren (legitimeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| legitimeren; legitimeer, legitimeert | ik | legitimeer | legitimeer (legitimeerde) | legitimeert |
| du | legitimeerst | legitimeerst (legitimeerdest) | ||
| he/se/dat | legitimeert | legitimeer (legitimeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | legitimeert (legitimeren) | legitimeren (legitimeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| legitimeren; legitimeer, legitimeert | ik | legitimeer | legitimeer (legitimeerde) | legitimeert |
| du | legitimeerst | legitimeerst (legitimeerdest) | ||
| he/se/dat | legitimeert | legitimeer (legitimeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | legitimeert (legitimeren) | legitimeren (legitimeerden) |