| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| examineren; examineer, examineert | ik | examineer | examineer (examineerde) | examineert |
| du | examineerst | examineerst (examineerdest) | ||
| he/se/dat | examineert | examineer (examineerde) | ||
| wi/ji/Se/se | examineert (examineren) | examineren (examineerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| islamiseren; islamiseer, islamiseert | ik | islamiseer | islamiseer (islamiseerde) | islamiseert |
| du | islamiseerst | islamiseerst (islamiseerdest) | ||
| he/se/dat | islamiseert | islamiseer (islamiseerde) | ||
| wi/ji/Se/se | islamiseert (islamiseren) | islamiseren (islamiseerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kontamineren; kontamineer, kontamineert | ik | kontamineer | kontamineer (kontamineerde) | kontamineert |
| du | kontamineerst | kontamineerst (kontamineerdest) | ||
| he/se/dat | kontamineert | kontamineer (kontamineerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kontamineert (kontamineren) | kontamineren (kontamineerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kuntamineren; kuntamineer, kuntamineert | ik | kuntamineer | kuntamineer (kuntamineerde) | kuntamineert |
| du | kuntamineerst | kuntamineerst (kuntamineerdest) | ||
| he/se/dat | kuntamineert | kuntamineer (kuntamineerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kuntamineert (kuntamineren) | kuntamineren (kuntamineerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kontamineren; kontamineer, kontamineert | ik | kontamineer | kontamineer (kontamineerde) | kontamineert |
| du | kontamineerst | kontamineerst (kontamineerdest) | ||
| he/se/dat | kontamineert | kontamineer (kontamineerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kontamineert (kontamineren) | kontamineren (kontamineerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kuntamineren; kuntamineer, kuntamineert | ik | kuntamineer | kuntamineer (kuntamineerde) | kuntamineert |
| du | kuntamineerst | kuntamineerst (kuntamineerdest) | ||
| he/se/dat | kuntamineert | kuntamineer (kuntamineerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kuntamineert (kuntamineren) | kuntamineren (kuntamineerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| lamineren; lamineer, lamineert | ik | lamineer | lamineer (lamineerde) | lamineert |
| du | lamineerst | lamineerst (lamineerdest) | ||
| he/se/dat | lamineert | lamineer (lamineerde) | ||
| wi/ji/Se/se | lamineert (lamineren) | lamineren (lamineerden) |
| Deklination |
|---|
| familienfründliche, familienfründlichen |
| Komparation |
|---|
| familienfründlicher, familienfründlichst |
| Deklination |
|---|
| familjenfründliche, familjenfründlichen |
| Komparation |
|---|
| familjenfründlicher, familjenfründlichst |
| Deklination |
|---|
| familienversekerte, familienversekerten |
| Deklination |
|---|
| familjenversekerte, familjenversekerten |
| Deklination |
|---|
| lieknamige, lieknamigen |
| Deklination |
|---|
| glieknamige, glieknamigen |
| Deklination |
|---|
| islamistsche, islamistschen |
| Deklination |
|---|
| islamistische, islamistischen |
| Deklination |
|---|
| namiddäägliche, namiddääglichen |
| Deklination |
|---|
| paramilitäärsche, paramilitäärschen |
| Komparation |
|---|
| paramilitäärscher, paramilitäärschest |