| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| klönen; klöön, klöönt | ik | klöön | klöön (klöönde) | klöönt |
| du | klöönst | klöönst (klööndest) | ||
| he/se/dat | klöönt | klöön (klöönde) | ||
| wi/ji/Se/se | klöönt (klönen) | klönen (klöönden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sludern; sluder, sludert | ik | sluder | sluder (sluderde) | sludert |
| du | sluderst | sluderst (sluderdest) | ||
| he/se/dat | sludert | sluder (sluderde) | ||
| wi/ji/Se/se | sludert (sludern) | sludern (sluderden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| quatschen; quatsch, quatscht | ik | quatsch | quatsch (quatschde) | quatscht |
| du | quatscht | quatscht (quatschdest) | ||
| he/se/dat | quatscht | quatsch (quatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | quatscht (quatschen) | quatschen (quatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| pratern; prater, pratert | ik | prater | prater (praterde) | pratert |
| du | praterst | praterst (praterdest) | ||
| he/se/dat | pratert | prater (praterde) | ||
| wi/ji/Se/se | pratert (pratern) | pratern (praterden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| taalken; taalk, taalkt | ik | taalk | taalk (taalkde) | taalkt |
| du | taalkst | taalkst (taalkdest) | ||
| he/se/dat | taalkt | taalk (taalkde) | ||
| wi/ji/Se/se | taalkt (taalken) | taalken (taalkden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| praatjen; praatj, praatjt | ik | praatj | praatj (praatjde) | praatjt |
| du | praatjst | praatjst (praatjdest) | ||
| he/se/dat | praatjt | praatj (praatjde) | ||
| wi/ji/Se/se | praatjt (praatjen) | praatjen (praatjden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| plötern; plöter, plötert | ik | plöter | plöter (plöterde) | plötert |
| du | plöterst | plöterst (plöterdest) | ||
| he/se/dat | plötert | plöter (plöterde) | ||
| wi/ji/Se/se | plötert (plötern) | plötern (plöterden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| plappern; plapper, plappert | ik | plapper | plapper (plapperde) | plappert |
| du | plapperst | plapperst (plapperdest) | ||
| he/se/dat | plappert | plapper (plapperde) | ||
| wi/ji/Se/se | plappert (plappern) | plappern (plapperden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| posunen; posuun, posuunt | ik | posuun | posuun (posuunde) | posuunt |
| du | posuunst | posuunst (posuundest) | ||
| he/se/dat | posuunt | posuun (posuunde) | ||
| wi/ji/Se/se | posuunt (posunen) | posunen (posuunden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| sludern; sluder, sludert | ik | sluder | sluder (sluderde) | sludert |
| du | sluderst | sluderst (sluderdest) | ||
| he/se/dat | sludert | sluder (sluderde) | ||
| wi/ji/Se/se | sludert (sludern) | sludern (sluderden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| babbeln; babbel, babbelt | ik | babbel | babbel (babbelde) | babbelt |
| du | babbelst | babbelst (babbeldest) | ||
| he/se/dat | babbelt | babbel (babbelde) | ||
| wi/ji/Se/se | babbelt (babbeln) | babbeln (babbelden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| raden; raad, raadt | ik | raad | raad (raadte, radete) | raadt |
| du | raadst (radest) | raadst (raadtest, radetest) | ||
| he/se/dat | raadt (radet) | raad (raadte, radete) | ||
| wi/ji/Se/se | raadt (raden) | raden (raadten, radeten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| tellen; tell, tellt | ik | tell | tell (tellde, telle) | tellt |
| du | tellst | tellst (telldest, tellest) | ||
| he/se/dat | tellt | tell (tellde, telle) | ||
| wi/ji/Se/se | tellt (tellen) | tellen (tellden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| seggen; segg, seggt | ik | segg | see | seggt |
| du | seggst | seest | ||
| he/se/dat | seggt | see | ||
| wi/ji/Se/se | seggt (seggen) | seen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| klönen; klöön, klöönt | ik | klöön | klöön (klöönde) | klöönt |
| du | klöönst | klöönst (klööndest) | ||
| he/se/dat | klöönt | klöön (klöönde) | ||
| wi/ji/Se/se | klöönt (klönen) | klönen (klöönden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| quatschen; quatsch, quatscht | ik | quatsch | quatsch (quatschde) | quatscht |
| du | quatscht | quatscht (quatschdest) | ||
| he/se/dat | quatscht | quatsch (quatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | quatscht (quatschen) | quatschen (quatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| pratern; prater, pratert | ik | prater | prater (praterde) | pratert |
| du | praterst | praterst (praterdest) | ||
| he/se/dat | pratert | prater (praterde) | ||
| wi/ji/Se/se | pratert (pratern) | pratern (praterden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| praatjen; praatj, praatjt | ik | praatj | praatj (praatjde) | praatjt |
| du | praatjst | praatjst (praatjdest) | ||
| he/se/dat | praatjt | praatj (praatjde) | ||
| wi/ji/Se/se | praatjt (praatjen) | praatjen (praatjden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| plötern; plöter, plötert | ik | plöter | plöter (plöterde) | plötert |
| du | plöterst | plöterst (plöterdest) | ||
| he/se/dat | plötert | plöter (plöterde) | ||
| wi/ji/Se/se | plötert (plötern) | plötern (plöterden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| kören; köör, köört | ik | köör | köör (köörde) | köört |
| du | köörst | köörst (köördest) | ||
| he/se/dat | köört | köör (köörde) | ||
| wi/ji/Se/se | köört (kören) | kören (köörden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| taalken; taalk, taalkt | ik | taalk | taalk (taalkde) | taalkt |
| du | taalkst | taalkst (taalkdest) | ||
| he/se/dat | taalkt | taalk (taalkde) | ||
| wi/ji/Se/se | taalkt (taalken) | taalken (taalkden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| plappern; plapper, plappert | ik | plapper | plapper (plapperde) | plappert |
| du | plapperst | plapperst (plapperdest) | ||
| he/se/dat | plappert | plapper (plapperde) | ||
| wi/ji/Se/se | plappert (plappern) | plappern (plapperden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| klönen; klöön, klöönt | ik | klöön | klöön (klöönde) | klöönt |
| du | klöönst | klöönst (klööndest) | ||
| he/se/dat | klöönt | klöön (klöönde) | ||
| wi/ji/Se/se | klöönt (klönen) | klönen (klöönden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| klönen; klöön, klöönt | ik | klöön | klöön (klöönde) | klöönt |
| du | klöönst | klöönst (klööndest) | ||
| he/se/dat | klöönt | klöön (klöönde) | ||
| wi/ji/Se/se | klöönt (klönen) | klönen (klöönden) |