| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| spelen; speel, speelt | ik | speel | speel (speelde) | speelt |
| du | speelst | speelst (speeldest) | ||
| he/se/dat | speelt | speel (speelde) | ||
| wi/ji/Se/se | speelt (spelen) | spelen (speelden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| lopen; loop, loopt | ik | loop | leep/lööp | lopen |
| du | löppst | leepst/lööpst | ||
| he/se/dat | löppt | leep/lööp | ||
| wi/ji/Se/se | loopt (lopen) | lepen/löpen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| lopen; loop, loopt | ik | loop | leep/lööp | lopen |
| du | löppst | leepst/lööpst | ||
| he/se/dat | löppt | leep/lööp | ||
| wi/ji/Se/se | loopt (lopen) | lepen/löpen |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ievern; iever, ievert | ik | iever | iever (ieverde) | ievert |
| du | ieverst | ieverst (ieverdest) | ||
| he/se/dat | ievert | iever (ieverde) | ||
| wi/ji/Se/se | ievert (ievern) | ievern (ieverden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ievern; iever, ievert | ik | iever | iever (ieverde) | ievert |
| du | ieverst | ieverst (ieverdest) | ||
| he/se/dat | ievert | iever (ieverde) | ||
| wi/ji/Se/se | ievert (ievern) | ievern (ieverden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| ievern; iever, ievert | ik | iever | iever (ieverde) | ievert |
| du | ieverst | ieverst (ieverdest) | ||
| he/se/dat | ievert | iever (ieverde) | ||
| wi/ji/Se/se | ievert (ievern) | ievern (ieverden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wetten; wett, wett | ik | wett | wett (wettde, wettede) | wett |
| du | wettst (wettest) | wettst (wettdest, wettedest) | ||
| he/se/dat | wett (wettet) | wett (wettde, wettede) | ||
| wi/ji/Se/se | wett (wetten) | wetten (wettden, wetteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| wetten; wett, wett | ik | wett | wett (wettde, wettede) | wett |
| du | wettst (wettest) | wettst (wettdest, wettedest) | ||
| he/se/dat | wett (wettet) | wett (wettde, wettede) | ||
| wi/ji/Se/se | wett (wetten) | wetten (wettden, wetteden) |