| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| amputeren; amputeer, amputeert | ik | amputeer | amputeer (amputeerde) | amputeert |
| du | amputeerst | amputeerst (amputeerdest) | ||
| he/se/dat | amputeert | amputeer (amputeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | amputeert (amputeren) | amputeren (amputeerden) |
| Deklination |
|---|
| computerstüerte, computerstüerten |
| Deklination |
|---|
| cumputerstüerte, cumputerstüerten |
| Deklination |
|---|
| computerstütte, computerstütten |
| Deklination |
|---|
| cumputerstütte, cumputerstütten |