| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| blaatschen; blaatsch, blaatscht | ik | blaatsch | blaatsch (blaatschde) | blaatscht |
| du | blaatschst | blaatschst (blaatschdest) | ||
| he/se/dat | blaatscht | blaatsch (blaatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | blaatscht (blaatschen) | blaatschen (blaatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| blaatschen; blaatsch, blaatscht | ik | blaatsch | blaatsch (blaatschde) | blaatscht |
| du | blaatschst | blaatschst (blaatschdest) | ||
| he/se/dat | blaatscht | blaatsch (blaatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | blaatscht (blaatschen) | blaatschen (blaatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| blaatschen; blaatsch, blaatscht | ik | blaatsch | blaatsch (blaatschde) | blaatscht |
| du | blaatschst | blaatschst (blaatschdest) | ||
| he/se/dat | blaatscht | blaatsch (blaatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | blaatscht (blaatschen) | blaatschen (blaatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| blaatschen; blaatsch, blaatscht | ik | blaatsch | blaatsch (blaatschde) | blaatscht |
| du | blaatschst | blaatschst (blaatschdest) | ||
| he/se/dat | blaatscht | blaatsch (blaatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | blaatscht (blaatschen) | blaatschen (blaatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| laatschen; laatsch, laatscht | ik | laatsch | laatsch (laatschde) | laatscht |
| du | laatschst | laatschst (laatschdest) | ||
| he/se/dat | laatscht | laatsch (laatschde) | ||
| wi/ji/Se/se | laatscht (laatschen) | laatschen (laatschden) |
| Deklination |
|---|
| aflaatschte, aflaatschten |
| Deklination |
|---|
| laatschige, laatschigen |
| Komparation |
|---|
| laatschiger, laatschigst |