| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| koperen; kopeer, kopeert | ik | kopeer | kopeer (kopeerde) | kopeert |
| du | kopeerst | kopeerst (kopeerdest) | ||
| he/se/dat | kopeert | kopeer (kopeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kopeert (koperen) | koperen (kopeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| maken; maak, maakt | ik | maak | maak/möök | maakt |
| du | maakst | maakst/möökst | ||
| he/se/dat | maakt | maak/möök | ||
| wi/ji/Se/se | maakt (maken) | maken/möken |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| koperen; kopeer, kopeert | ik | kopeer | kopeer (kopeerde) | kopeert |
| du | kopeerst | kopeerst (kopeerdest) | ||
| he/se/dat | kopeert | kopeer (kopeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kopeert (koperen) | koperen (kopeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| lichten; licht, licht | ik | licht | licht (lichtde, lichtede) | licht |
| du | lichtst (lichtest) | lichtst (lichtdest, lichtedest) | ||
| he/se/dat | licht (lichtet) | licht (lichtde, lichtede) | ||
| wi/ji/Se/se | licht (lichten) | lichten (lichtden, lichteden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| koperen; kopeer, kopeert | ik | kopeer | kopeer (kopeerde) | kopeert |
| du | kopeerst | kopeerst (kopeerdest) | ||
| he/se/dat | kopeert | kopeer (kopeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | kopeert (koperen) | koperen (kopeerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| arbeiden; arbeid, arbeidt | ik | arbeid | arbeid (arbeidte, arbeidete) | arbeidt |
| du | arbeidst (arbeidest) | arbeidst (arbeidtest, arbeidetest) | ||
| he/se/dat | arbeidt (arbeidet) | arbeid (arbeidte, arbeidete) | ||
| wi/ji/Se/se | arbeidt (arbeiden) | arbeiden (arbeidten, arbeideten) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| mikroskoperen; mikroskopeer, mikroskopeert | ik | mikroskopeer | mikroskopeer (mikroskopeerde) | mikroskopeert |
| du | mikroskopeerst | mikroskopeerst (mikroskopeerdest) | ||
| he/se/dat | mikroskopeert | mikroskopeer (mikroskopeerde) | ||
| wi/ji/Se/se | mikroskopeert (mikroskoperen) | mikroskoperen (mikroskopeerden) |