| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| passen; pass, passt | ik | pass | pass (passde) | passt |
| du | passt | passt (passdest) | ||
| he/se/dat | passt | pass (passde) | ||
| wi/ji/Se/se | passt (passen) | passen (passden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| passen; pass, passt | ik | pass | pass (passde) | passt |
| du | passt | passt (passdest) | ||
| he/se/dat | passt | pass (passde) | ||
| wi/ji/Se/se | passt (passen) | passen (passden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| harmoneren; harmoneer, harmoneert | ik | harmoneer | harmoneer (harmoneerde) | harmoneert |
| du | harmoneerst | harmoneerst (harmoneerdest) | ||
| he/se/dat | harmoneert | harmoneer (harmoneerde) | ||
| wi/ji/Se/se | harmoneert (harmoneren) | harmoneren (harmoneerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| harmoniseren; harmoniseer, harmoniseert | ik | harmoniseer | harmoniseer (harmoniseerde) | harmoniseert |
| du | harmoniseerst | harmoniseerst (harmoniseerdest) | ||
| he/se/dat | harmoniseert | harmoniseer (harmoniseerde) | ||
| wi/ji/Se/se | harmoniseert (harmoniseren) | harmoniseren (harmoniseerden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| spelen; speel, speelt | ik | speel | speel (speelde) | speelt |
| du | speelst | speelst (speeldest) | ||
| he/se/dat | speelt | speel (speelde) | ||
| wi/ji/Se/se | speelt (spelen) | spelen (speelden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| snacken; snack, snackt | ik | snack | snack (snackde, snacke) | snackt |
| du | snackst | snackst (snackdest, snackest) | ||
| he/se/dat | snackt | snack (snackde, snacke) | ||
| wi/ji/Se/se | snackt (snacken) | snacken (snackden) |
| Infinitiv; Imperativ (sg, pl) | Person | Präsens | Präteritum | Partizip II |
|---|---|---|---|---|
| bagatelliseren; bagatelliseer, bagatelliseert | ik | bagatelliseer | bagatelliseer (bagatelliseerde) | bagatelliseert |
| du | bagatelliseerst | bagatelliseerst (bagatelliseerdest) | ||
| he/se/dat | bagatelliseert | bagatelliseer (bagatelliseerde) | ||
| wi/ji/Se/se | bagatelliseert (bagatelliseren) | bagatelliseren (bagatelliseerden) |
| Deklination |
|---|
| leefliche, leeflichen |
| Komparation |
|---|
| leeflicher, leeflichst |
| Deklination |
|---|
| troschüllige, troschülligen |
| Deklination |
|---|
| truschüllige, truschülligen |
| Deklination |
|---|
| troschullige, troschulligen |
| Deklination |
|---|
| truschullige, truschulligen |
| Deklination |
|---|
| harmoonsche, harmoonschen |
| Komparation |
|---|
| harmoonscher, harmoonschest |
| Deklination |
|---|
| unharmoonsche, unharmoonschen |
| Komparation |
|---|
| unharmoonscher, unharmoonschest |